Nerozumím tomu, proč je hodnocení u téhle hry okolo 60%.
Za prvé: se jedná o karetní hru, takže nevím, co všichni očekávali, že v té hře najdou. Za druhé: už jenom hlášky mezi postavami jsou skvělé, grafika a prostředí jsou příjemné... Kdo si rád v klidu zahraje poker se šíleným Maxem, nebo s Heavym z TF a neočekává nic jiného než příjemnou karetní hru s vtipnými hláškami a narážkami, tak nemůže být zklamán.
Ve hře si můžete nastavit obtížnost hry, také jak často budou komunikovat postavy mezi sebou, což mi přijde dost klíčové, neboť hlášky opravdu hodně pozvedávají tuhle hru.
Jediná věc, co mohli vývojáři zkusit, je multiplayer.
Nicméně i tak se jedná o zábavnou, parádní a pohodovou karetní hru, za přijatelnou cenu a dle mě si nezaslouží tak malé hodnocení.

Pro: Hůmor, zpracování, komunikace mezi postavami, prostředí

Proti: Bohužel jen single player

Každý kdo má rád poker si tohle maximálně užije. Postavy mají jednu vtipnou hlášku za druhou. Víc než pokru jsem si tady užil právě toho, co postavy říkají. Navíc je tam taková hromada hlášek, že se ani po pár hodinách neoposlouchaj a pořád můžete narazit na nějaké nové. Škoda jen, že hra nemá multiplayer a určitě by neuškodilo ani více postav.