Saperlotte: Výborný komentář - obsáhlý, ale ne ukecaný nebo zdlouhavý, s konkrétními dojmy a názory a zároveň argumenty, které je podporují.

+!

Přidej se do níže diskutovaného outfitu DH a Teamspeak kanálu, tam bys na nějakou spolupráci narazit mohl.
Reklamni vlozka na nas Outfit http://community.myth.sk/

Moje pocitadlo to teda nezvlada, ale v outfitu je par korenu, s nimiz jsem leta hraval PS1 a predevsim oni PlanetSide poslali do me top 3.

Planetside si samozrejme bere inspiraci u jinych, jako kazda (ne-ne)zavisla hra dneska.

Ty chyby v PSku jsou a jak znam SOE tak vzdy budou. Pocital bych minimalne s jednim padem klienta za den a to i za nekolik let ;) Oni umeji vynikajici hry, ale neumi je odladit a hlavne prodat.
cozeto presne kopiruje z tribesu? nevsim sem si ani "lyzovani" ani toho nesmyslnyho disc throweru :-D
Kdyby něco, já jsem Prosper0cz na Woodmanu.

V týdnu by bylo fajn dát nějakou session.
Tak první dojmy:
- totální kopírka Tribesu
- nevyužitý potenciál
- neskutečně zlá optimalizace (i když mi to jede plynule, tak 40FPS nepřipadá v úvahu u žádné kromě této hry)
- grafika = fail, textury jsou v hrozném rozlišení, ale hra to vykompenzuje výborným osvětlením... 5/10.

Kdybych měl hodnotit teď, nedám tomu víc jak 60%. Ale koule mám, takže tomu dám další šanci...
Taky někdo dostáváte každých 15 minut hraní "Planetside2.exe přestal pracovat" ? Neví náhodou někdo jak to opravit ?
Snad to půjde bez problému s I5. S grafikou si moc nedělám starost, a snad ani s RAMkama.
@Clorky (24.11.2012 23:04): Grafika je někde na úrovni Crysis, v detailech možná o něco horší. Jenže všecko je tady větší a světelné efekty tomu dodávají šmrnc.

PS: Akorát mě to neběží moc plynule, na rozdíl od bety, kde holt bylo míň lidí. Musím zkrátka uspíšit nákup nového PC :)
Memory leaky jsou běžný? Mě se to z ničeho nic začalo strašně sekat, měl jsem asi tak 0,1 FPS, přepnu na task managera a koukám 1,8GB paměti obsazeno...
Tak dneska odpol. asi budu zase pařit, rád se k někomu přidám.

Včera jsem to zkoušel a moc mě to nenadchlo, ale nastuduju si pořádně tutoriálový videa a snad to bude lepší.
@KordusCZ (23.11.2012 15:15): To jsem si svedl vygooglit taky. A krom té 4gb ramky ty doporučené splňuji, tak jsem čekal, že na nějaké nižší detaily by se to hratelně utáhnout mohlo.

Teď mi to navíc natvrdo spadlo asi po deseti minutách, tak to čert ví čím může být. Whatever.
@Hamster (23.11.2012 14:54):
Minimum System Requirements
OS Windows XP
Processor Intel Core 2 Duo E6850 or higher / AMD Phenom II X2 or higher
Memory 4 GB RAM
Hard Drive 15 GB free
Video Memory 256 MB RAM
Video Card nVidia GeForce 8600 series or higher / AMD or ATI 4850 series or higher
Sound Card DirectX compatible

Hard Drive 15 GB free
Video Memory 1,024 MB RAM
Video Card nVidia GeForce 500 series or higher / AMD HD 6870 or higher
Sound Card DirectX compatible
Chm, tak jsem to zkusil, ale (zřejmě) moje 4 Ramky to krutě nezvládají ani na nízké detaily. Už dvakrát se mi to po nějakém čase hraní zaflákalo takovým způsobem, že jsem měl směšné FPS i v menu. To jsem fakt ještě nezažil.
@Hydr0gen (23.11.2012 09:19): Tam nic takového jak si představuješ není. Jen obří mapa rozdělená na sektory, ale přechod je naprosto plynulý, žádný loading či nic takového. Včera jsem se účastnil jednoho obléhání (nu, víc než jednoho) a bylo tam asi několik stovek lidí, desítky lidí umírali každou vteřinu... Dokud to útočníky nepřestalo bavit a neteleportovali se na jiné místo mapy.

A pak jsme se ve třech čtyřech lidech přetahovali o jeden sektor (hned pod hlavní základnou jedné skupiny) a pak na nás vletěla celá invazní flotila (ok, jen pár tanků a letadel a vrtulníků), protože přišli o lokální spawn, ale měli to kousek.
@KordusCZ (22.11.2012 18:22): Není pravda, že to nejde vyzkoušet, najeď si do menu kde nakupuješ za certy , zmáčkni Unlock u dané zbraně a v tabulce zbraně dole uvidíš naspáno "Available for trial" tak to potvrď a na 30 minut tu zbraň máš.
Začal jsem hrát za NC, sniperkou za infiltratora mě to hodně baví, 50 procent zásahů jsou insta killy, mezi nimi i ty co mi neoznámí jako headshot(to je asi tím, že už byli "načatí"). Zato lítání mi nejde vůbec. Jinak AA gun, AT gun a jednosedadlovej tank taky v pohodě, je to zábava. Nejrychlejc mi jdou expy s inženýrem. MAXe jsem ještě nezkoušel.
@Hydr0gen (22.11.2012 21:56): No popravdě každé má svoje, v BF3 jsem se víc orientoval a je více autentičtější, PS2 je na můj vkus moc barevný takové Star Wars, ale mapy jsou výborné a když se sejde plný dům člověk se hned cítí jak v galaktické válce, dnes dopoledne jsem to zapnul a na mapě bylo sice dost lidí, ale připadal jsem si jak někde v campu. Ale také je fakt, že je tu skvěle vymyšleno střídání dne a noci a boj v noci je dost cool.
@KordusCZ (22.11.2012 16:22): Jinými slovy, certů JE nekonečně... :D

Jinak ano, pro boj stačí úplně základní postava a člověk není nějak výrazně znevýhodněn. I když já osobně bez reflexního zaměřovače nedám ani ránu :)
@NateLogan (22.11.2012 16:13): Když si na to vyděláš... Za reálné peníze si můžeš kupovat Station cash nebo hraním získáváš CERTy - oboje pak slouží k nákupu výbavy a vylepšení. CERTY narůstají pomalu, za 5 hodin jsem jich měl cca 100. Ale ono je to celkem jedno, protože tam nejde o výrazné upgrady, které by zvýhodňovaly platící stranu. Spíš jí dávají víc možností.