Pilsner Urquell - Undress Me

akce > arkáda *
logická > logický rychlík
freeware
2006 PC
Undress Me je vcelku známá a oblíbená hra od pivní společnosti Pilsner Urquell, která vznikla nejen pro fanoušky tohoto oblíbeného moku, ale - jak už samotný název napovídá - i pro obdivovatele hezkých dívek. Úkolem je, že do prázdné basy od piv musíte chytat půllitrové láhve od piva. Poté, co takto nasbíráte určitý počet, dívka se o něco více vysvleče. Pokud nestihnete chytit 3 lahve, hra končí a dívka tento fakt i patřičně okomentuje.

Jedná se o reklamní freeware hru s prvky lehké erotiky, která se ovládá pouze myší.

Lehce erotická freewarovka, kterou jsme (jak je i v diskuzi správně zmíněno) zabíjeli čas na hodinách informatiky. Výhodou bylo, že běžela nejen ve flashové verzi v prohlížeči, ale dala se i stáhnout a hrát bez internetového připojení.

Pamatuju, že každý "svlékal" jen první dvě dívky, ta třetí moc populární nebyla. Škoda jen pěti "svlékacích" stupňů každé dívčiny a toho, že jakmile dosáhnete 10 000, tak už toho prostě víc neuvidíte. Dokonce jsem někde viděl podobnou variaci této hry, ale za boha si nemůžu vzpomenout kde a jak se jmenovala.

Pro: dobrý nápad, pěkné slečny

Proti: málo slečen, absence dalších datadisků :)

Realita se naštěstí občas pozmění, zakřiví a tak v Plzni padají píva z nebe. Mnohokrát jsem to sám zažil. Myslím že nemá cenu popírat to, pro co je Plzeň nejslavnější - pivo. Zpíval o tom Vladimír Mišík, v jedné písni to zmínil Záviš a další. Jenže v herní oblasti silně kraluje Becherovka. Množství her je úžasné a mezi nimi se najdou i kvalitnější kousky.

Undress Me však nemá velké ambice, je to jen postřehová hříčka s minimem plánování. Účel však plní - holky nejsou špatné, hra dokáže na 10-20 zabavit (když se nedaří), ovládání funguje dobře (akorát se nedá zvětšit na plnou obrazovku a hra běží jen v pomenším okně) a barvy Prazdroje jsem měl vždy rád.

* Maximum - 12.100
* Nejoblíbenější - číslo 2
Takže pamatuje děti, prasata létají NA nebi a Plzně padají Z nebe.
V rámci herní výzvy 2017 bychom měli vytáhnout ze žumpy jednu ze 100 nejhůře hodnocených her. Nemyslím si, že je úplně šťastné takto tlačit hráče k hraní špatných her, a tak jsem si vybral takovou, u které nebylo třeba trávit více času, protože i středně šikovnému člověku stačí půlhoďka, aby pokořil metu 10 tisíc bodů (já si ji stanovil na 12 tisíc, u kteréhož čísla jsem pochopil, že se dívky už více svlékat nebudou...:) Velmi jednoduché, pokud si to chce někdo ztížit, pak nechť hraje na touchpadu. Atraktivita tří děvčat je ale diskutabilní, mně se líbila jen ta prostřední.

Pro: když už nějaký velkopivovar, tak tedy Plzeň

Proti: jednoduchost bez větší výzvy, atraktivita striptérek

Je třeba si uvědomit realitu. Plziničky nepadají z nebe a každá se jen tak nesvlékne. Ke hře, je to klasika Nu Pagadi upravená do aktraktivnějšího podání. Jako relax hra jistě párkrát může pobavit a to hlavně díky chlapskému chtíči svléknout ženskou co nejvíce. Žel bohu to není jenom tak a tak musíte chvíli trénovat svůj postřeh. Jako reklamní hra na pivo dobrý nápad.

Pro: touha svléknout ženský, nenáročné

Proti: stereotypní