Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pilgrim

ピルグリム

Žánr:
adventura > 2D adventura *
logická > nezařazeno
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
21.02.2013 PC
Vývojáři:
outkataoka
Oficiální stránky:
http://konagames.web.fc2.com/pil.html
Tři spolužačky se jednoho dne sejdou před budovou školy. Nechystají se však zasednout do lavic, místo toho plánují uskutečnit hrozivý plán - hromadnou sebevraždu skokem ze střechy. Čin opravdu vykonají. Co je k tomu dohnalo, nikdo neví. Nad celou smutnou událostí se vznáší obří otazník.

Na pozadí této skutečnosti, dva roky poté, se odehrává příběh dvou sester, Inago a Akemi, jež hledají nejen jedna druhou, ale i samy sebe. Během chvilkové nepozornosti je totiž mladší Inago unesena a jak se záhy ukáže, nebyl to únos náhodný. Mnohé indicie zřetelně nasvědčují tomu, že případ trojnásobné, školní tragédie s touto situací velmi úzce souvisí. Nehraje se podle pravidel, Akemi, které se ujmeme, si bude muset neustále hlídat záda.

Pilgrim řadíme mezi 2D adventury vytvořené v programu Wolf RPG Editor. Japonský tvůrce outkataoka opět hráčům připravil jízdu plnou pastí, překážek, hlavolamů a krve!

O anglickou mutaci se postaral uživatel říkající si "vi1222".