Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Persian Gulf Inferno

North Sea Inferno

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1989 Amiga
1990 Atari STC64
Vývojáři:
Parsec Software, micro-partner Software (C64 verze, Atari ST verze)
V Perském zálivu stojí obrovská vrtná plošina čerpající z hlubin Země miliony barelů černého zlata. Za svůj další cíl si ji vybírá nebezpečná teroristická skupina a přebírá nad ní kontrolu. Šestici rukojmích a jadernou zbraň ukrytou někde na plošině hodlá využít jako prostředek pro vydírání světových vlád. Do akce je okamžitě vyslán tajný agent specializující se na podobné zásahy a jeho úkolem je osvobodit rukojmí a zneškodnit bombu. K dokončení mise zbývá několik minut, než bomba vybouchne...

Zboku nahlížená akční plošinovka s neohroženým hrdinou v hlavní roli nechá hráče projít přes dvoustovku obrazovek tvořících dohromady mnohaúrovňovou vrtnou plošinou plnou schodišť, výtahů, dlouhých chodeb a řady místností, v nichž se ukrývají ozbrojení protivníci. K jejich likvidaci vám poslouží trojice zbraní (Beretta, UZI, brokovnice) s nehojně nacházenou a o to cennější municí. Na platformách můžete nalézt i lékárničky a přístupové karty k uzamčeným prostorám.

Pro německý trh byla vytvořena editovaná cut-verze, vydaná pod názvem North Sea Inferno.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.