Navíc Origin skutečně rozdává právě tuto Deluxe verzi (stačí hru spustit a přesvědčit se sám).
@lseling (04.10.2013 11:19): nemysli, nejsem tak blbej, to jsem pochopil. Jenže rozsah té kuličky je fakt malý a nikdy se mi moc nepodařilo to dobře využít, i s odrazem, se vším. Protože klasická kulička, jak se odráží od všeho, tak sebou většinou veme daleko víc...
@Dan9K (komentář): Drak háže firebally, které projdou jakýmkoliv množstvím kuliček. Takže když máš někde schovanou zelenou nebo fialovou kuličku nebo hodně oranžových, krásně to prořízneš. A když to navíc zahraješ tak, aby se ti to ještě odrazilo od pádla, je hned jeden úspěšný tah na světě :-).
Joker X: Prý nudný odemykatelný obsah. Základní část hry je veskrze primitivní a projde jí člověk prakticky poslepu (já ji dal tedy v podstatě na jeden zátah a asi pětkrát jsem musel opakovat nějaký level).

To až odemykatelný obsah je to, co dělá pro mě tuhle hru hrou. Protože challenge jsou skutečně challenge. Nejvíc se děsím toho, k čemu jsem ještě nedošel, a sice celá mapa na jediný balón od startu.
Jaký je rozdíl mezi Peggle a Peggle Deluxe? Jestli to chápu správně, tak se jedná o stejnou hru? Nebo Deluxe je rozšířená verze a má víc úrovní? V tom případě by se ale měla přidat i samostatná hra Peggle, ne? Má v tom někdo přehled? :)