Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pat & Mat 1

39

Komentáře

« Předchozí Následující »
  • PC 45
Ani jednu ze dvou mnou vlastněných epizod počítačového zpracování příběhů z populárního komiksového časopisu Čtyřlístek (Fifinka má narozeniny a Vynálezce Jirka) se mi rozjet nepodařilo, a tak jsem vyzkoušel hru s jinými dětskými hrdiny Patem a Matem od stejných vývojářů.

Hlavní adventurní složka hry je hodně krátká. Ve hře není ani deset objektů, na které lze kliknout, a to i když započítám oba hlavní protagonisty. Něco se použije dvakrát, ale je to záležitost maximálně na deset minut.

Tři minihry (puzzle, módní přehlídka a minigolf) zabaví na daleko delší dobu a jsou také o poznání složitější, zvláště když chcete za vše získat diamantové ocenění, tak jako já. Někdy to bylo o nervy, ale kromě poslední minigolfové dráhy se mi to u všeho povedlo.

Pat & Mat je jednoduchá a poměrně hodně krátká adventurka, která není určena pro zkušené hráče, ale pro malé děti, jež s hraním právě začínají. Ty si jí jistě užijí do sytosti, ale já přesedlám zase na dospělejší tituly.

Pro: Pat a Mat, minihry, hudba

Proti: málo interaktivních objektů, krátké, jednoduché

+13+13 / 0