Paranormal Syndrome

Kaii Shoukougun

23.10.2011

freeware

Děj nás zavede do Japonska opředeného pohádkově růžově se třpytícími květy sakur. Zdejší regiony bývají často obestřeny rouškou bájivé fantazie. Najdeme tu snad všechen druh paranormálních jevů, stejně tak tajemství, historii opředenou pověstmi či městské legendy, kletby i prokletí, které mají určitý základ ve skutečnosti.

Hrdinka 2D adventury Paranormal Syndrome, dívka Himeno Mikoto, samozřejmě těmto věcem nevěří ani slovo. To se však změní v momentě navštívení její kamarádky Yuky, kdy se jí život otočí o 180 stupňů. Brzy zjistí, že je velmi silným magickým zřídlem přitahující paranormality, i ovládající mimořádné schopnosti, jež sahají hluboko do dob jejích předků.

Úkolem bude s pomocí několika přátel, detektiva Himury Hitoshia s parťákem Kagem Tsuyoshim a vědcem Kirisakim Shoutou identifikovat a diagnostikovat zdroj a přerušit sled těchto anomalit.

Čeká nás několik vazebných interakcí s lidmi a předměty, a také pasáže s monstry.