Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

On the Road

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > budovatelská strategie *
simulátor > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
1990 AmigaAtari ST
1992 PC
Vývojáři:
Až pro šestici hráčů je určena manažerská simulace představující kapitány evropských silnic v rolích šéfů spedičních firem. Před spuštěním kampaně je nutné nastavit řadu aspektů ovlivňujících průběh a obtížnost hry. Jedná se například o vliv počasí na dopravu, četnost policejních kontrol a pod. Pak už můžete zasednout do křesla manažera firmy, pronajmout nebo koupit první náklaďák s přívěsem za přijmout první zakázku.

V průběhu hry se téměř neustále nacházíte v kanceláři, přes telefon přijímáte zakázky z celé Evropy a rozdělujete je jednotlivým řidičům, přičemž musíte hlídat jejich pohyb na silnicích. Přes menu počítače pak obstaráváte řadu dalších úkolů a získáváte množství informací z úřadů, bank i pojišťoven. Simulace On the Road svojí komplexností zachází tak daleko, že s vlastními řidiči jde komunikovat přes rádio a tak jim zadávat aktuální úkoly, nové zakázky nebo je informovat o objízdných trasách nebo policejních kontrolách.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.