Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Oink!

Activision •  Krome Studios (X360) •  Aspyr Media (GBA) •  Code Mystics (Android, iOS) •  Barking Lizards Technologies (PS2) •  Contraband Entertainment (PS2) •  Backbone Vancouver (PSP)
duben 1983
1995
19.11.2002
08.12.2003
14.11.2006
12.05.2010
29.08.2012
30.08.2012
40
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Hra inspirovaná známou pohádkou O třech prasátkách. Poté, co se musí osamostatnit, postaví si každé z prasátek domeček. První si postaví dům ze slámy, druhé z větví a třetí z cihel. Jednoho dne však přišel velký zlý vlk, snažil se jim domečky rozfoukat a prasátka sníst.

Hra začíná v prvním obydlí, vyrobeném ze slámy. Na spodní části obrazovky je vlk a postupně ofukováním ničí zeď. Úkolem je sebrat cihlu z vrchní části obrazovky a zaplátovat díru způsobenou vlkem. Po sebrání všech cihel se objeví další, nicméně zrychlí se i útok vlka. Vlk nesmí udělat moc velkou díru, jinak vytáhne prasátko ven a sní ho. Pokračuje se pak v domě z větví s druhým prasátkem a nakonec v cihlovém domě. Po ztrátě všech prasátek hra končí.

Za každou položenou cihlu hráč získá body. Jedná se tedy o hru, která nemá klasický konec, jde pouze o nasbírání co největšího počtu bodů. Hra nabízí tři mody, mimo klasického singleplayeru i dva multiplayerové. V prvním se hráči střídají v roli prasátka, ve druhém jeden hráč hraje za vlka a druhý za prasátko a když je vlk úspěšný a chytí jej, hráči se vymění.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.