Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Oink!

40
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
duben 1983 At2600
1995 PC
19.11.2002 PS2
08.12.2003 GBA
14.11.2006 PSP
12.05.2010 X360
29.08.2012 iOS
30.08.2012 Android
Vývojáři:
Activision, Krome Studios (X360 verze), Aspyr Media (GBA verze), Code Mystics (Android verze, iOS verze), Barking Lizards Technologies (PS2 verze), Contraband Entertainment (PS2 verze), Backbone Vancouver (PSP verze)
Hra inspirovaná známou pohádkou O třech prasátkách. Poté, co se musí osamostatnit, postaví si každé z prasátek domeček. První si postaví dům ze slámy, druhé z větví a třetí z cihel. Jednoho dne však přišel velký zlý vlk, snažil se jim domečky rozfoukat a prasátka sníst.

Hra začíná v prvním obydlí, vyrobeném ze slámy. Na spodní části obrazovky je vlk a postupně ofukováním ničí zeď. Úkolem je sebrat cihlu z vrchní části obrazovky a zaplátovat díru způsobenou vlkem. Po sebrání všech cihel se objeví další, nicméně zrychlí se i útok vlka. Vlk nesmí udělat moc velkou díru, jinak vytáhne prasátko ven a sní ho. Pokračuje se pak v domě z větví s druhým prasátkem a nakonec v cihlovém domě. Po ztrátě všech prasátek hra končí.

Za každou položenou cihlu hráč získá body. Jedná se tedy o hru, která nemá klasický konec, jde pouze o nasbírání co největšího počtu bodů. Hra nabízí tři mody, mimo klasického singleplayeru i dva multiplayerové. V prvním se hráči střídají v roli prasátka, ve druhém jeden hráč hraje za vlka a druhý za prasátko a když je vlk úspěšný a chytí jej, hráči se vymění.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.