Maximalni nesmysl. Dishonored ma 177 ratings, novy XCOM 171 a to se daji sehnat na netu mnohem snaz nez Of Orcs and Men. Ani jiz vydane hry nemaji vic hodnoceni. Datac k WoWku cca 600 hodnoceni. Snad jen Guild Wars 2 jich ma vic.
@Bodkin (03.10.2012 21:13): Je pravda, že z řemeslnýho hlediska má Salvatore absolutně tupý dláto. Alespoň že v mezích cheesy fantasy obstojně vymyslí zápletku a občas se mu i poštěstí s postavou.
Ale to je to samý s tou Doom sérií. Nicméně ta je bohužel zmršená tím, že se od začátku vědělo, že to budou tři díly, takže se autoři skutečně rozepsali o ničem.
@Sinister (03.10.2012 21:07): Netuším, čisté fantasy čtu naprosto vyjímečně a ano Abercrombie se na tom udělal, že rozsekal tradiční přístup. Což je jedna z mála fantasy, které můžu číst aniž by se mi zvedal kufr (nad naprostým nedostatkem fantasy, což je nádherně ironické, že žánru, který má fantazii v názvu, se jí zásadním způsobem nedostává)

To právě ani není trash, ani camp, to je čirá špína. Salvatore zrovna neumí psát nijak extra.
@Bodkin (03.10.2012 21:04): Myslíš, jak Wulfgar něco udělá (snad někoho zabije nebo tak něco)? To mi právě zní jako taková ta správná trashová zábava. Možná příští léto si ji dám :D
Každopádně černobílé světy se snad staly poměrně tradičním reliktem fantasy a není zas tak moc autorů, kteří by toto dogma narušovali, ne? A pokud takoví jsou, pak mají většinou automatický úspěch u kritiky, co jsem se tak díval.
@Sinister (03.10.2012 19:46): Řekněme že to přejde ve svět čistě černý a bílý a jedné z hlavních postav se něco stane, s čím se pak vyrovnává v jedné celé knize s rozumovými schopnostmi tříletého dítěte.
@Bodkin (03.10.2012 19:32): Samozřejmě četl. Jsem i dokonce pyšný, že se mi podařilo knihu sehnat a koupit. Super! Bavilo mě to opravdu dost.
Ty zbylé dvě jsou čiré zlo v jakém smyslu?

@konvice (03.10.2012 19:31): Mám rád i heavy metal. Někdy. Nějaký. Taky nechápu, kde se vzala ta obsese vikingy, ale nijak zvlášť mi nevadí, když tam je. Ale viking metal často poslouchám při běhání a cvičení - je to motivující! :)
@konvice (03.10.2012 19:24): Cokoli vikinského mě zajímá :)

@Bodkin (03.10.2012 19:24): Tak Planina Ledového Větru mě bavila. Mám jich teda 'jen' šest, ale plánuju je při nejbližší příležitosti doplnit. Fajn odpočinkovka. Kromě toho jsem i vlastníkem poměrně nesnášené knižní série Doom (byť jsem ji pořídil naprosto novou jen za čtyři kilča :) ).
Tohle si chci zahrát! Jak napsal Tulareanus, ten popisek mě fakt navnadil!
A kromě toho mě bavila knižní série Goblin :)
@Maximus (02.10.2012 15:57): Huš, fuj, žádný co-op. Aspoň to je dobře. Nemám rád jak je dnes moderní ten coop do her cpát. Energii která by se dala využít na zážitek ze hry místo toho pak musí věnovat tomu, aby se to dobře hrálo v jednom i ve dvou...

@Jack_Dark (02.10.2012 15:57): V případě téhle hry jedno bez druhého boužel nejde.
Gameplay vypadá dosť ťažkopádne a nezáživne a hlavne mi prekáža, že tam nedali co-op. Veď toto si to priamo pýtalo!