Této hře přezdívám "MMO pro jednoho hráče", je to moje první placené RPG které jsem po vyzkoušení hned odinstaloval.
Opět za 2€ na steamu. Kdyby mě tenkrát neodradilo demo, tak to koupím - obrázky jsou pěkné. :-)
Zkoušel jsem demo a teda takhle user-unfriendly ovládání a celkový přístup jsem snad ještě neviděl. Tohle je slabé i na free scénu...
Zpatky ke hre! Ono to fakt nekoho bavilo? Hral jsem demo a vzdyt je to strasna nuda! Nejen, ze ovladani je hrozny (jsou asi tri druhy, jak postavu ovladat, a vsechny jsou desne na pytel!), ale i vsechno ostatni mi prijde strasne nudny a genericky (nudny boje, nudny ukoly atd). Ma cenu do toho jit? Ceka me v plne hre neco vyrazne lepsiho nez v tom demu?
Tak je tu i reakce na Tiscali.. odkaz.. nakonec to vypadá tak, že 1, externista-recenzent THX-1138 dal nízké hodnocení hře Numen 2, vývojáři Cinemax to nezkousli a vyhrabali na něj špínu v podobě jeho koníčka uploadování obyč. (ne těch novinářských) verzí her 3, Bonusweb se toho chytl a udělat z toho článek s téměř detektivní zápletkou a pár přikreslenými detaily (že se šířily novinářské verze her) 4, Eurogamer/Tiscali Games se ohradily proti nařčení, že u nich dochází k šíření novinářských kopii 5, a tak se dalo by se říct "nevinná" uploadovací záliba externisty-recenzenta zvrtla v kauzu Pirátství na předních herních webech. Mnoho povyku pro (skoro) nic?
Z toho přiznání je jasné že nahazoval. Jediné co není jasné, jestli šířil ty kopie pro recenze nebo ne. Podle mého názoru ne, to si jen někdo špatně spojil (ta šaškárna na Bonuswebu), recenzent + pirát = pirát verzí pro recenzi.
Bodkin: Že je divné, že by tam ty hry jen tak nahazoval. On se přiznal k tomu, že založil ten účet. Ale nevím, jo, teď to prostě nemá cenu řešit nijak řešit. Nikomu jeho pravdu neberu.
Ale teď moment. Co se tady řeší?

Protože on se na svých stránkách přiznal, že ten účet založil a spolu s několika lidma ty hry uploadoval. Oháněl se tím, že je většinou jen reuploadoval, že je tam hodil někdo jiný...

Jdu najít link
Jak jsem nejmíň tisíckrát psal, je to krajně podezřelé. A pokud ano, vážně si myslíte, že by ten člověk dával hry na net pod stejným nickem, jako je recenzuje? Já nevim. S Martinem Holasem jsem prohodil pár vět na Eurogameru a můžu říct, že mi rozhodně nepřipadl jako blbec (spíš přesně naopak). omg ... uvidíme, jak tohle ještě dopadne.

Článek nic co by stálo za přečtení. Smrdí to prostě jen tím, jak si nad tím pochutnala konkurence.
Ten THX-1138 to dělal tak okatě až si říkám, že musel sám tušit, že dělá něco špatně :D.
článek na bonuswebu vám nedává za pravdu... ten recenzent asi opravdu ty hry nelegálně šířil a šéfredaktor eurogameru se jej navíc ještě jako správnej "parťák" blbě zastal ... odkaz na článek na bonuswebu.

Podle mně redaktoři nesmí přestoupit zákaz šíření her a asi to i je trestný čin postihovatelný podle amerických měřítek i v statisících dolarů! (ty pálky vyšité šířitelům kopií filmů)
montana: Rozhodně jsou dost velcí na to, aby dokázali Martina Holase potopit. Podle mě to byl jeden z nejlepších rezencentů vůbec a že končí je dost velká ztráta, pač bez něj by jsem se recenze na hry jako je The Void apod. nikdy nedočkal.
Oficiální vyjádření THX.

PS: Podle mě je tohle celý jen ukázka, jak dokáže někdo mocný (Cinemax) zničit někoho, kdo jejich hru zhodnotil číslem, které jim "nevyhovuje".
Pro Bodkina: Neni to v pořádku. Ale jak říká montana (a já to dobře vím), distributor kolikrát sám pošle warez verzi. Myslet si o tom může každý své. Zde je vlastně vtipné jen to, že nick zůstal stejný. Toť vše.
Vsak jak by ti potvrdil bajny Robotron: Recenzentum jsou zcela bezne k recenzovani poskytovany warez hry (treba ke stazeni rovnou na FTP daneho herniho serveru). Prakticky vsichni externisti recenzuji z warezu, pokud si hru samy nekoupi.
To ze to ten blbec ale siri dal a jeste pod "verejnym" nickem je vazne ukazka solidni demence :)
Buďte rádi, že je herní recenzent jen pirát. Mohlo být hůř, co kdyby byl třeba pasák.. sakra...
No nepsal, však proto se ptám... Kubula kvůli tomuhle: "MickTheMage: Dobře, tak jinak. Kdo si myslíš, že z recenzentů newarezuje? :D"
Bodkin - jasne, ze to ok neni, tvrdi tu snad niekto opak? je to len poznamka k absurdnosti celej situacie :)
Takže je ok, jako recenzent uploadovat hry z placky kterou dostal k recenzi? Tak jsem to alespoň pochopil.
Vies co je blbe, to ze warezuje kazdy prvy v oboch republikach sa akosi predpoklada, ale ze na warezackom fore vystupuje pod rovnakym nickom ako na oficialnych miestach... to je vtipne :)
Kubulus: tazko povedat, ale keby som sa mohol povazovat za recenzenta, teda ak by som mal hovorit len za seba - ja? :))
MickTheMage: Dobře, tak jinak. Kdo si myslíš, že z recenzentů newarezuje? :D
Ježiši. THX? Podle mě jde o omyl. Jestli si četl tu diskuzi Nate u Eurogameru (tam kde si taky hodil ten odkaz), tak chápu, proč ti to přijde podezřelé.
No mě by zajímalo, jak to dopadne. Já zatím radši nic neříkám ani netipuju :-)
Pivo: Pokud jde o externího autora, tak je to celkem jisté. Pokud jde o autora z povolání, tak už bych trochu váhal, ale stejně je to podezřelé.