Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@special_plan (31.10.2014 16:40): Jéé, a já si tohle asi před měsícem koupil a ještě ani nezahrál.

Ale poslední dobou toho dávají zdarma tolik, že už se pomalu v té steam knihovničce přestávám orientovat:) (byť už si také začínám vybírat co vzít a co raději nechat).
Mám koupeno už spoustu let, ale taky jsem to zatím vůbec nehrál. Nicméně mysteriózní střílečky starého ražení mě v minulosti bavily (Undying, Cthulhu mod, Afraid of Monsters mod), takže by mi měla vyhovovat i tato. A prodává se ještě zcela běžně.
Hlavně křížem posvětit vodu, nabrat do pohárku a pak cákat na nepřátele. V které hře to je ? :D Taky bossové jsou super. Je to parádní oldschool jen mě štve že asi Nejdou zachránit všichni pokud nejste Jack Bauer. Škoda že jsou animace tak sekavé jinak je totiž grafika dost slušná. Skoro jak cthulhu.. nebo takový undying.. co jsem to jen starých klenotů teď objevil.. jsem s sedmém pekle z toho .)
je zajímavé, jak málo lidí ji tady dohrálo. atmosféra byla opravdu stříkací...
Dafuq ? Ta hra je geniální! :D Kdybych to dohrál než se první podívám na DV, tipoval bych že tu u toho bude dlouhá diskuze.. je to škoda, je to fakt bomba hra..