Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@Fritol (21.09.2022 16:01): Hele to be honest, máš pravdu že co se týče návratu, to asi NMH zvládlo lépe, i když obě dve hry udělali stejnou chybu, žádný development postav a konec do prázdna, ale na NMH budu asi vzpomínat raději... měním
Nechci psát koment, protože ztráta času, takže to shrnu tady, po čtyřech hodinách začal třetí díl být fakt zábavný, na úkor ale vážnějšího děje. JÁ DEBIL DOUFAL ŽE TEN DĚJ SE ROZJEDE KE KONCI, jenže vůůůbec! Suda po celou hru teasoval že si Travis potřebuje se svojí ženou promluvit a nakonci to úplně zahrabe jako kdyby se to nedělo, fakt, konec zesral celou hru, tak antiklimatický konec jsme v životě nezažil a i když mě to bavilo a chtěl jsem dát 75%, dávám ted 55%, protože to bylo fakt největší hovno v historii ukončení frančíz! JSI MRDKA SUDO 51! Fakt mi je to líto :(
Můj rant pokračuje: Už jsem silně za půlkou a dost se to zvedlo: Rap Battle, přepnutí do first person school hororu, hra na židle... fakt se to po asi pěti hodinách docela zpravilo. Bohužel, ale fajn nápady jdou opravdu na úkor příběhu, který je fakt jen taková přehlídka sketchů s totálně debilní linkou, ve které si Travis chce promluvit se Sophií a nejdu mu tak, jinak nic, není tu žádná dramatická linka a pokusy o ní jdou často hned doprdele. Ale aspoň mě tenhle díl nalákal na The Silver Case, takže fajn :D
@Naginata (30.06.2022 13:00): Hele Deadly Premonition 1 je skvělá hra, pod technickými problémy, tak fakt je skvěle udělaná hra, ale dvojka uf.

Jinak máš pravdu, jednička NHM byla skvělá v tom jak hravě kombinovala žánry v příběhu a navíc to bavilo, dvojka byla taková rozplizlá a začala už tlačit na pilu (i když vedlejší aktivity lépe vyřešené) a trojka. To je regulérně jen slepenec scén opakující se dokola. Já fakt nevím, ale čím to je. Zda se snaží dostat do mainstreamu, aby si vydělal prachy nebo jen mu fakt studnice nápadů vyschla. Je mi to jen líto no.
@jones1240 (29.06.2022 23:41): No jo, Suda prostě už nemá tak dobré nápady od Lollipop Chainsaw, tohle je série kde každý další díl byl horší než ten první, s Travis Strikes Again jsem se ani neobtěžoval, ale tomuhle nedávám moc velikou naději. První hra měôa zábavný příbéh, který byl absurdní i vážný, ale dvojka měla horší příběh i když gameplay byl lepší.

A Deadly Premonition jsem ani nehrál, to vypadá jako naprostá technická katastrofa, která postrádá šarm první hry.
Zklamání na plné čáře, jak u Deadly Premonition 2, i tady tvůrci celá jeho tvorba přerostla přes hlavu. Nebudeme tu asi řešit že Suda51, už dělá jen hackandslah s trochou surreálu-jen tak aby to neurazilo mainstream hráče a zároveň bavilo i ty artový nadšence-. Jenže tady Suda, nejenže není moc nápaditý (pokud znáte jeho tvorbu, tak jen vykradl hromadu motivů z méně známých jeho her a dal je sem). Boj s mimozešťanama je kurevsky nudný, příběh zatím v polovině, je bez nápadů a oka, sem tam jsem se zasmál, ale jinak uf.

Jediný co to zachraňuje, jsou fighty s bossi co nejsou alieni, to na jednou hra má skvělý drive a fakt jsem si tyhle chvíle neskutečně užíval. Jinak oproti jedničce, ten příběh je tady opravdu velký sešup a oproti dvojce taky (ruku na srdce, už u dvojky to dost sláblo). Pár vylepšení tam je, třeba vydělávání je snazší a to spolu s upgradama, jinak ale bída. 70% mám prozatím, jelikož jsem to odložil zrovna v momentě kdy tam byl rap battle, s postavou z minulých dílů a to bylo krásný.