@Bodkin (19.05.2014 20:45): Všichni víme, že FNV je etalonem moderního (ne fantasy) RPG, takže povolanější studio neexistuje :). Což je na druhou stranu smutné.

A tu "01" RTSku si také hrál?
@Drolin (19.05.2014 20:41): Obsidiání RPG ++++++++

Ona vypadala zajímavě, ale ten gameplay byl nějaký... podivný. Ale hrál jsem tenkráte jen demo a byl jsem naprosto nasraný, že to není RTSka, takže... čert ví.
@Bodkin (19.05.2014 20:36): No, je to škoda. Takové RPG od Obsidianů by se hodilo.

Ale ta akční adventura vypadá slibně -> "you think you are playing Tenchu or Metal Gear Solid" z traileru :).
Drolin: Měl jsi si před hraním pořádně prostudovat návod, aby jsi věděl, jak to správě hrát a dohrát. Bez toho to nejde. Vidíš, posmíváš se jedno tlačítkovým IF, ale jakmile se ti dostane do ruky hardcore RTFMV, tak nevíš kudy kam. Holt, oproti statickým (klasickým) adventurám je to fičák, co?
Nemáte někdo FREE download na Windows verzi? :) Našel jsem maximálně torrent, ale ten je strašně moc pomalý a já bych to potřeboval co nejdřív. Dikes!