Jaj, koukám, že to má demoverzi. Tak si to můžu zkusit :) Ale i tak děkuji. Pokud to nikdo nehraje, tak nákup asi nemá smysl.
---- o 9 hodin později ----
Tak nakonec jsem celkem zklamaný. Je to tak něco mezi Q3 a UT, ale celkově mě to nijak nezaujalo a velmi brzy začalo nudit. Odehrál jsem dvě mapy s boty a uninstall. Škoda.
Hlavně jsem naprosto nepochopil HUD, který je totálně nepřehledný a to nejdůležitější (životy a armor) není možné sledovat periferně. A optimalizaci to asi taky vidělo jen z rychlíku. Na low nastavení ve FullHD 60 fps, ugly mode 120 fps, na ultra 25 fps (mám GTX 680).
@Kwoky (30.05.2013 11:58): No nejdriv si zjisti kolik to hraje lidi, kdyz jsem to hral ja, bylo to na steamu zdarma na vikend tak tam hralo asi 10 lidi :) a to bylo free ;)..Ono Q3A je Slon a tohle je mys..
Vzhledem k tomu, že jsem Q3A hrál asi 6 let dost aktivně a mám tu fyziku "naskákanou" v rukách, hodil by se mi názor někoho podobného, kdo zkusil Nexuiz. Je to vážně tak podobné, nebo jsou tam zásadní rozdíly? Z videa to moc poznat nejde.
Tak grafika sucks. Efekty jako dobrý, textury strašné low. Náročnost na HW je nepochopiteln á.
Cryengine je děsně ořezanej v téhle hře, prázdné servery, nuda, prostě Quake 3 Arena s hrozně moderní grafikou :D.