NBA 2K19

10.09.2018
11.09.2018

NBA 2K19 je ďalší diel populárnej basketbalovej série od spoločnosti 2K Games. Po vzore svojho predchodcu ponúka príbehový mód pod názvom My Career - The Way Back. V ňom si prežijete klasický príbeh outsidera, ktorý sa snaží vypracovať na kvalitného prvoligového hráča. Do deja sú zakomponovaní i známi herci ako napríklad Anthony Mackie, Michael Rapaport, alebo aj legenda amerického basketbalu Kareem Abdul-Jabbar. V rámci tohto módu sa vracia aj takzvaná Neighborhood, ktorá má formu miniatúrneho otvoreného sveta. Váš hráč sa môže slobodne pohybovať na tejto ulici, za zápasové odmeny si kupovať nové účesy, hráčske vybavenie, obdariť svoju postavu unikátnymi tetovaniami, prípadne trénovať ohromujúce dunky, hody, kľučky a podobne.

Na rýchlejšie vylepšovanie vášho hráča môžete využiť in-game platby. Túto VC menu môžete využiť i v mnohých online režimoch a môžete nakupovať kartičky v My Team móde. Opäť nechýbajú klasické režimy ako sezónna liga, turnaje, online zápasenie, či My Team, v ktorom môžete získať i legendárnych hráčov z minulej éry. Autori nezabudli ani na menšie minihry, napríklad v podobe vybíjanej.