Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

NAtURAL DOCtRINE

Nachuraru Dokutorin

65
1 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
strategie > tahová strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
30.09.2014 PS3PS4Vita
Vývojáři:
Ve světě Natural Doctrine to nemá lidská rasa jednoduché. V podstatě to nemá žádná rasa jednoduché, jelikož zde panuje rasismus, nenávist a nikdo už pomalu netuší, co je to vlastně mír. Neustálé války pustoší jako zemi, tak jednotlivé rasy a v boji o územi a cenné suroviny je každý schopen všeho. A jedním z takových lidí je Geoff, který slouží u armády a vydává se vyklidit značná území od nepřátel.

Natural Doctrine je hardcore tahové RPG zaměřené především na četné souboje. Mimo hlavní postavu Geoffa si lze najmout do skupiny až deset různých bojovníků různých povolání, které se vždy liší stromem dovedností a používanými zbraněmi. Mezi chladnými zbraněmi tak nechybí ani střelné zbraně či dokonce kouzla jako ve správném fantasy. Jelikož se hra soustředí pouze na souboje, tak je příběh poměrně upozadněn a nehraje příliš významnou roli, tomu nasvědčuje i fakt, že nejsou k dispozici žádné cutscény a hráč se tak z jednoho bitevního pole na mapě přesouvá do dalšího. Určitá náročnost soubojů je pak podtržena i možností přátelské palby a nutností vyhýbat se objektům zabraňující čistému útoku či využití samotného prostředí ve vlastní prospěch.

Velkou součástí hry je i multiplayer, který nabízí hned několik módů. Jedním je samozřejmě versus, kde každý hráč má vlastní sadu karet představující bojovníky. Nechybí pak ani kooperativní mód a dokonce cross-platform multiplayer s možností sdíleného ukládání.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.