Motoracer 3 - jak rychle u mně nabyl, tak lehce pozbyl... Příjemná arkádová hra, která dovede vtáhnout. Bohužel hře asi chybí nějaký hlubší smysl a mě osobně ježdění brzo omrzelo. Na vině je především nízký počet tratí, ke každé disciplíně jen 3! Taky závodních modů mohlo být víc (championát apod.) V podstatě jde jen o to, aby jste vyhráli pár závodů a za utržené body si odemkli zbývající zamčené části hry, jako jsou tratě, silnější kubatůra atd. Za pár dní není co řešit...
Potěšila celkem grafika i solidní zvuky motorek. Tratě jsou docela bohaté na detaily, hlavně na Trialu nebo v Aréně si připadáte opravdu jako v reálu. Co vás určitě nezklame, tak počet motorek. Těch je zde naopak spousta. 3D modely jsou pěkné, na úrovni a určitě si každý najde tu svoji - s jedním světlem, se dvěma, dvojitej výfuk, oboustranej apod. Dá se i ladit jejich výkon, můžete měnit výkonovou křivku, odstupňovat převodovku, také si nastavit tlumiče, brzdy, zvolit pneumatiky... Při Traffic módu potěšila i možnost zvedat mezerníkem přední kolo. Škoda jen že po dohrání MR3 máte pocit, jakoby jste hráli jen demoverzi :)

Pro: Několik "her" v jedné hře, modely motorek, dobrá ovladatelnost, hratelnost.

Proti: Málo tratí, zábava jen na krátkou chvíli.