Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Moon Hunters

61
4 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
adventura > akční adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
10.03.2016 PC
19.07.2016 PS4XOne
26.10.2017 Switch
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.moonhuntersgame.com/
Měsíc je nejvyšším božstvem, uctívaný všemi kmeny. Je základem života a magie. Jednoho dne však Měsíc zmizí a světem začne zmítat chaos a monstra. Úkolem čtyř vyvolených lovců je měsíční bohyni najít a zjistit, co se stalo. Na vše však mají pouhé 3 dny, protože poté, bez zdroje života, svět zachvátí zlo.

Jedná se o kooperativní akční RPG až pro čtyři hráče, kterou však lze dohrát i sólo. Vybírat můžete ze 6 hrdinů, z čehož čtyři jsou volně přístupní už od začátku hry a zbylé dva si odemknete v jejím průběhu. Během hry pak také svým chováním a skutky získáváte unikátní vlastnosti, které vám pomohou při dalším postupu. Z těch nejlepších hrdinů se pak stanou legendy, které si najdou své místo na hvězdné obloze a o jejichž činech si vypráví ještě další generace. Jak si vás ale budou lidé pamatovat? Jako samaritána, svůdníka nebo lháře?

Abyste však získali úplný obrázek toho, co se stalo, je třeba Moon Hunters projít několikrát. Každá hra vám ale zabere jen pár hodin a díky procedurálnímu generování map je vždy co nového objevovat. To, co ale vždy zůstává stejné jsou souhvězdí vašich předchozích inkarnací.

Hra byla v roce 2014 úspěšně zafinancována přes Kickstarter, kde vybrala téměř čtyřnásobek požadované částky.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.