Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Monster Hunter Stories

Monster Hunter Stories+

08.09.2017
25.09.2018
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Monster Hunter Stories je spin-off série Monster Hunter, zaměřený na mladší hráče a inspirovaný hrami ze série Pokémon. Hráč se na rozdíl od hlavní série neujímá role lovce příšer Huntera, ale Ridera (jezdce), který monstra neloví, ale namísto toho sbírá jejich vejce a vylíhnutá mláďata si ochočuje. Společně s mláďaty mnoha druhů, přezdívanými Monsties, pak po jejich boku i na jejich hřbetu prozkoumává svět. Nechybí samozřejmě ani souboje, které se odehrávají na tahy a jsou založeny na principu kámen-nůžky-papír. Do bitev se kromě Monsties zapojuje i sám hráč, kterého lze vybavit různými typy zbraní s různými dovednostmi a útoky.

Příběh se točí okolo hrozby představované monstry infikovanými nemocí zvanou Black Blight, kteří zdevastují rodnou vesnici hlavního hrdiny a jeho přátel Chevala a Lilie. Po této tragické události se cesty přátel rozdělí, avšak cílem všech tří je ukončit hrozbu Black Blight jednou provždy. Lilie se přidává ke královským učencům, Cheval se vydává cestou pomsty a hráčův charakter je obdarován takzvanou Kinship Ore, která dokáže divoká monstra vyléčit...

Série v roce 2021 pokračovala druhým dílem s podtitulem Wings of Ruin pro hybridní konzoli Nintendo Switch a PC.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.