Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Monaco: What's Yours is Mine

Monaco

64
19 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > stealth akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
24.04.2013 PC
10.05.2013 X360
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.monacoismine.com/
Ve hře se ujmete role jednoho z osmi zlodějů. Cílem většiny úrovní v kampani je vždy se vloupat do nějaké budovy (ať už je to třeba ambasáda, banka nebo dům boháče) a ukrást něco cenného, popřípadě někoho vysvobodit. Zatímco kamera zabírá hru z ptačí perspektivy, vy ovládáte svého zloděje, který se od ostatních vždy liší nějakou speciální dovedností, kterou ostatní nemají.

Kasař vám otevře dveře a sejfy rychlostí sobě vlastní. "Uklízeč" je zas vražedný psychopat, který v mžiku zneškodní nepřítele, pokud o něm neví. Sličná zrzka zase odvede pozornost hlídačů, Hacker rychleji nabourá bezpečnostní systémy a podobně.

Přestože je jádrem hratelnosti stealth přístup, hraje se hra především rychle a záleží na kooperaci s ostatními hráči. Lze překonávat časy předchozích hráčů, dokonce se lze na některých úrovních účastnit PvP. Po celou dobu hry lze také sbírat mince, které jsou poměrně hojně rozmístěny v každém levelu a pokud nejsou sesbírány, tvoří časovou penalizaci při vyhodnocení úrovně.

Hra je vyobrazena ve stylové retro pixelové grafice, ne nepodobné například Hotline Miami.


Poslední diskuzní příspěvek

Dnes zadarmo na Steame: http://store.steampowered.com/app/113020/Monaco_Whats_Yours_Is_Mine/

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.