Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mission Omega

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
strategie > budovatelská strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1986 AmstradSpectrumC64
Vývojáři:
Stephen Ward
Spojené národy Evropy vyslali vesmírné plavidlo k záhadnému objektu o velikosti malého měsíce, které se nebezpečně přibližuje k Zemi. Po zjištění, že jde doopravdy o loď, byli vysláni roboti, kteří mají za úkol ji deaktivovat, resp. její čtyři reaktory, a to v časovém limitu jedné hodiny, jinak bude Země zničena.

Hra je kombinací budovatelské strategie, kdy je nutné daného robota nejdříve sestrojit, a také adventury, protože v druhé části hry se hráč pohybuje s robotem v chodbách nepřátelské lodi, které dávají dohromady bludiště. Robotovi může hráč vybrat zbraně, které ponese, senzory a také zdroj energie. Nakonec si hráč svého robota pojmenuje. Cestu v bludišti může hráč volit sám nebo může přepnout na mód auto, kdy se robot sám pohybuje. V některých místnostech se nacházejí malé hádanky, kdy je například třeba nastavit určitým způsobem přepínače. Robotů může mít hráč více a přepínat v průběhu hry mezi nimi. K dispozici je také mapa, které se postupem hrou vyplňuje.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.