Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mini-Putt

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
1987 PCC64
1988 SpectrumApple II
15.02.1991 NES
26.04.1991 GB
Vývojáři:
Artech Digital Entertainments, Tanager Software Productions (Apple II verze), Algorithm Institute (GB verze), A Wave (GB verze, NES verze)
Jedná se o minigolf, který je možné hrát až ve čtyřech hráčích a který nabízí čtyři různá hřiště s jinou obtížností. Deluxe a Challenge obsahují obtížné kopečky a složitě upravené dráhy, Classic nabízí mosty a další překážky na hřišti a poslední je Traditional, kdy se jedná o standardní hřiště bez větších úprav. Hra také nabízí mód, ve kterém lze jednotlivá hřiště procvičovat.

Hráči k úderu napomáhá křížek, se kterým pohybuje po hřišti na místo, kam a do jaké vzdálenosti by chtěl svůj úder vést. Následně po stisknutí akčního tlačítka se ukáže ukazatel úderu. Jeho hladina stoupá a jakmile dosáhne ukazatel požadované vzdálenosti, stiskne hráč opět akční tlačítko. Podobně se pomocí ukazatelů provádí určení síly úderu a také jeho přesnost.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.