Kdo by tuto hru neznal? Hru, která svou hratelností zaujímá nejednoho hráče. Hra se snad nejzastarejší grafikou? To je Minecraft. Tuto hru jsem musel ohodnotit takto, protože mě opravdu baví a má spoustu možností. Přišel jsem k tomu asi před dvěma lety, když mi ji doporučil kamarád a hraju ji dodnes.

Pro: vše

Proti: nic

Keď sa tu polarizuje stovkami, pridám aj ja jeden extrém. Minecraft je Infiniminer, ktorý som svojho času hral a bol zadarmo. Minecraft nie je len napodobenina, Minecraft je stopercentne vykradnutý Infiniminer od A po Z (ktorý ešte navyše okrem Sandbox Mode, mal aj team-based Competitive Mode). Ak mi niekto povie jeden rozdiel tak priznám svoju chybu a zmením hodnotenie, respektíve čo má Minecraft a čo nemal Infiniminer, od grafiky, cez design, zvuky, možnosti stavania, interface, za čo si Notch dovoluje pýtať $20. Ak toto nie je COPYRIGHT INFRINGEMENT, tak už neviem čo.

Infiminer vyšiel zadarmo spolu s jeho source code. Prišiel Švéd Notch, na tom istom Source CODE zbúchal v podstate tú istú hru, len pod iným názvom a zarobil milióny. LAWSUIT skôr či neskôr príde.

Zatiaľ tu nie je moc čo riešiť. To ako je hra zábavna jednoducho nebudem rozoberať v komentári pre Minecraft pretože by som to musel rozoberať v komentári pre Infiniminer -- kedže opakujem, tie hry sú totožné.
Ano, mnoho lidí této hře přidává rádo mnoho bodů. Ale neuvědomí si nemilosrdnou pravdu. Tato hra je příšerně návyková a já nechápu proč bych měl hledat diamanty/zlato když nepotřebuju hodiny/kompas. Taky jsem nepochopil proč mám furt stavit nová sídla. Challenge 404 je poměrně nudný a časté updaty přináší pokaždé jen něco málo do hry (nepočítám samozřejmě přechod z Alphy na Betu )...Asi to byl nějaký pokus který se prostě vydařil ale rozumného člověka napadne, že velmi brzy omrzí. Až bude první ostrá verze. A žádná beta...Tak když si představíte co všechno můžete v Alphě...CO v Betě..tak ostrá bude hra desetiletí. Jediné proti čemu jsem vážně -) Multiplayer. Je velmi zábavný avšak : Nestahuji,Skype,Icq a internet vypnutý a mám lagy i na serveru který je 30 metrů od mého PC. Avšak i přes mou kritiku vám doporučuji koupit. 15 euro nikoho nezabije a pomůžete (snad) k ostré verzi které se snad dočkáme všichni :) 8/10
-8 +9 −17
Zdravím,hodně lidí si myslí že minecraft je hra pro děti,není to tak!Ano,jsou to jakoby jenom "kostičky" ale rozšíříš tím svou fantazii.Musím uznat, že ještě nedávno jsem měl k minecraftu negativní postavení,dnes to mu tak však není.Jen bych vytkl, že je zastaralá grafika.Zdravím všechny minecrafťáky :-)

Pro: otevřeš více tím svou fantazii,získáš tím mnohem více nápadů :-)

Proti: zastaralá grafika :-)

-8 +4 −12
Vím ,že spousta lidí nebude s mým komentářem souhlasit ,ale tato hra je opravdu (podle mého názoru) Hrozná! Někdo se možná zeptá "Proč máš takový názor?" Abych pravdu řekl napadá mě spousta důvodů proč si hru nezahrát z těch hlavních bych vytyčil nelíbivou (dětskou grafiku) ,ale hlavně ten fakt ,že ve hře se opakuje stále dokola absolutní nic. Teď z jiného soudku abych nebyl pouze "Hnidopich" ve hře oceňuji volnost ,která je vážně ohromující a dává svému hráči volnost na všech frontách. Když jsme byli malí caparti každý z nás si přece někdy přál postavit vlastní město nebo aspoň domeček podle vlastních představ.

Ale z důvodů ,které mě ukládá "Společenská konvence" a taky nezaujatost oceňuji hru jako nápad a budoucnost ,kterou jistě tato hra má. Z toho důvodu měním svoje hodnocení z 0% na "Nezaujatých" 30%.

Pro: Ohromující volnost

Proti: Grafika,Opakující se herní nic

-13 +22 −35
Za tohle mě bude asi hodně lidí nenávidět, ale musím to tu říci: Minecraft je špatná hra, napsaná ve špatném jazyce- postavená na špatném enginu. Je to špatná hra, která chce, aby si její hráči mysleli, že je dobrá, ale jen se tváří jako špatná. To je OMYL!!! Hra je skutečně velmi odfláknutá, hra kterou kdosi kdo nevěděl, co večer dělat, když má kocovinu - tím myslím hru Slender - je mnohem lepší, lépe provedená a postavená na lepším základu. Hra která ma grafiku horší než Baldur´s Gate z roku 1998 a to vyšla v roce 2011. Hra která vyšla ve stejné době, v době stejných možností jako Assassins´s Creed: Brotherhood, ale grafikou se s ní vůbec nemůže srovnávat. Ani možnosti ve hře nejsou nijak velkolepé, chcete parádní RPG? Zahrajte si Gothica. Chcete supr budovatelskou strategii? Fajn, je jich spousta. Chcete akční hru? Ale no ták, vždyť tu jsou Battlefieldy a Modern Warfare 3. Jste idiot co neví čim by zabil čas? Doporučil bych vám Minecraft.
Hrál jsem ho dva týdny a poznal jsem ho úplně celý, znal jsem všechny craft recepty na spaměť a od té doby mě to nebaví.
A je tu ještě jedna věc - CENA - za tu hru na které jsem si před chvílí vyléval zlost (která pramenila z úchylného a trapného kultu který vytvořila) zaplatíte 500 respektive 1000 Kč, protože ten způsob placení je docela nedůvěryhodnej, vim to protože můj nejlepší kámoš tomuhle kultu propadl a nestačila mu ta obyč verze, tak si koupil ten prémium účet, ale co to? Oni mu ten gift kod nebo jak se to menuje neposlali, ale z účtu mu prej strhly prachy, ale protože on Minecraft zbožňuje tak si to kouil znovu. Teď už ten jeho vysněnej premium účet má a je z něj nadšenej, poravdě nechápu proč, on říkal že si z něj "Let´s playeři" nebudou dělat srandu a měl pravdu. Tahle odfláknutá hra s prehistorickou grafikou stojí stejně jako Assassin´s Creed: Revelations, což je podle mě skvost a né pár nedodělaných kostek. A s tou volností: v každé hře by měl člověk neomezené možnosti, kdyby ji někdo nedodělal, ale pak by už nebyl ani smysl a přesně to, je Minecraft.
Něco vám povím, hráči, kteří hrají opravdu hry na úrovni, a vy jim řeknete, že hrajete Minecraft, tak se vám vysmějou. Já se směju "let´s playerům" a říkám: ubožáci.
Tipuju, že každej kdo si tenhle článek přečte, nebo kdo se jen koukne na moje hodnocení, tak dá automaticky mínus, ale já tu nejsem abych sbíral plusy, ale abych vyjádřil svůj názor.

Pro: hratelnost, zábavný boj proti mobum i proti hráčum

Proti: engin, neni tam co dělat, je to samej bug a tak dále, kdybych to sem měl psát všechno bylo by to delší než ten článek nahoře

-20 +9 −29