@FildasCZ (04.10.2014 13:17): v batmanovi mi to aspon sedelo...s mecmi mi to tam absolutne nepasuje...je to viac menej len: uhnes/vykryjes 2-3seknes a opakujes...ked si odomknes ability tak sa to trochu zlepsi...ale aj tak je pre mna ten combat skor sklamanie, preto vacsinu hry travim v stealthe
este trochu upravujem tu hlavnu linku 15-20 hodin casu :) trochu som to prepiskol
herná doba okolo 25 hodin ked sa zameras hlavne na dej, s vedlajsimi Q kludne 40+ ...obtiaznost zalezi na tom ako zvladnes combat system, je to presne ako ten Batman...zo zaciatku moze potrapit ale ked si zvyknes tak je to pomerne jednoduche...ak nepocitam QTE, ktore su dost otravne
Odehrano 18.26% (byt to na me pusobi, jako by hra jeste nezacala).
Mam podobny pocit ze hry jako marty34. Zda se mi, ze neco tak stereotypniho jsem nehral uz hodne dlouho. V AC mi to tolik nevadi, protoze mam velke mapy a velmi ruzna prostredi na prozkoumani, spoustu ruznych typu misi.
Tohle je skutecne jen velka arena, kde vyvrazduji orky (za jakymkoliv ucelem).
Zkusim jeste chvili a pojedu uz spis jen po pribehu nez po vedlejsich misich, abych videl, jestli to jeste nekam nesmeruje, ale zatim jsem u toho nevydrzel v kuse dele nez hodinu.
@Maximus (01.10.2014 17:05): Otázka zní: "Bude tě to bavit dalšách 20h?" Jelikož tady vlastně nejde o nic jiného než masakr orků :D Já mám odehráno cca 8h a pořád mě to baví asi díky tomu mírnému RPG prvku.
No odohral som prvych par minut a som nadseny! Uvod do hry paradny a hned prveho kapitana co som vyradil z hry bol power 10, spolu s celou jeho armadou (asi 20 orkov) :))
No mě příliš neláká prostředí Mordoru. Radši bych se podíval do malebnějších krajin:D
Ta reklama na hlavnej stranke steamu vypada hrozne. Hlavny hrdina tam ma zuby ako bobor :D

Inak to urcite nebude tak narocne ako sa pisalo, lebo zatial to ma nadsene recenzie na steame. (keby to bolo tak narocne a zle optimalizovane, tak si to v recenziach riadne ta hra vyžerie)
@FildasCZ (01.10.2014 00:32): To urco ne. Presvedci me max nadsene recenze, ktere budou potencialne vychazet. Taky uvidim jak budou hodnotit uzivatele zde a mozna jeste popremyslim. Znovuhratelne jsou pro me jen vylozene klasiky na prelomu milenia :)
@Borghal (30.09.2014 23:15): nn, hral jsem to tak dve hodky a uz koncim. Ja nevim u Batmana mi nesedl ten komiksovy nadech (a to mam filmy s Batmanem hodne rad), ty boje s nekolika neprateli kdy se ti kumuluji comba ala God of War mi proste vadi, a tady je ten system boju dost podobny. Navic v Batmanovi ani zde neni nejake vetsi zivouci mesto ala AC, ale jen velka mapa plna nepratel.
@Marty34 (30.09.2014 22:28): Hm, nečekal bych takový rozpor (srdcovka-vůbec nebavil) mezi dvěma velmi podobnými hrami. V recenzích to všude možně přirovnávají k oběma - hlavně teda že explore a la AC, boje a la Batman. A o stereotypnost tady asi do jiste miry jde. Osobne nejsem fanda posbirej kazdou picovinku - co predvadi treba AC nebo GTA, ale pokud je to jako podle recenze Kotaku hlavne zaminka k dalsimu boji, proc ne :-)

Btw. už to máš dohráno nebo jsi se na to vykašlal, že hodnotíš? Celkem rychlost každopádně
Objednáno, pozítří by mi to mělo přijít. Uvidíme, jestli to bude tak dobré, jak recenze říkají, když to chytá samé 9/10. :D
No jde to prý na ultra i s 4GB pamětí, ale nesmí být nainstalovaný HD Texture pack, ten obsahuje textury o rozlišení 2550x1440. Ale stejně je to kokotina aby 2GB nestačili na 1080p, jsou to liný prasata, zase serou na optimalizaci, u konzolí je sdílená VRAM, tam si to můžou dovolit.
No to si dělají prd.... s těma HW nárokama :D liný hovada ... Toto jim myslím určitě nevyjde
Naprosto výborná recenze.

Kotaku umí...a Monolith evidentně taky, protože to celkem dost vychválili. Známky nedávají, ale o to víc hru do detailu popisují.

Jen kdyby toho času bylo víc!

@Usermator (09.06.2014 20:48): Ale no tak :). U hry, co mě zaujala nepíšu, že vypadá slušně jen tak ;).
Assasin creedu jsem snad dal nulu ? :D vypada to v jistejch odstínech stejně.

Když bude dobrá tak jí dám nulu ? :D Tohle je dobrej nesmysl :-*. Až řeknu, že hra je dobrá a dám ji nulu tak se nechám veřejně zlinčovat :).