Mermaid Swamp

Uri
08.07.2013

freeware

Za tímto projektem opět stojí program WOLF RPG Editor a vývojářka Uri, která taktéž vyvinula The Crooked Mana či Paranoiac.

Jednoho dne se čtyři přátelé Rin, Seitaro, Yuka a Yuuta rozhodnou podniknout výlet autem napříč zdejšími horami. Jejich dobrodružství se během jedné tmavé mlhavé noci změní v horor, kdy vůz náhle postihne defekt. Naše čtveřice se zčistajasna ocitá v bodě, z něhož nemá páru, kterým směrem se vydat dál, aby svoji beztak už mizernou situaci ještě nezhoršili. Naštěstí na cestě spatří postaršího muže. Ten jim nabídne pomoc v podobě přespání a najezení se v jeho sídle obklopeného ze všech stran bažinami.

Po nastěhování zjišťují, že je stařík očividně nepozval jen z dobrosrdečnosti, a že přilehlé panství a vesnici sužuje jakási kletba "Mořské Panny z bažin", která topí, svádí do bažin a trestá povodní. Aby toho nebylo málo, během noci se v Yukiině těle usadí nemoc, jež zapříčiní masivní opuchliny, a Yuuta se Seitarou se záhy nato začnou chovat agresivně.

Spolu s blonďatou hrdinkou Rin Yamazaki se tedy pokusíme tajemnou kletbu zlomit a zjistit, co jejímu vzniku předcházelo. U Mermaid Swamp očekávejte různá zakončení vyplývajících z vašich rozhodnutích.

@ViRus (04.10.2013 18:43): S pneu nic nebylo, "úmyslný" defekt postihl motor, not sure, hloubš ve hře se ti dostane všech odpovědí. ;) Abych pravdu řekla, mě to zabralo 3-4 hoďky, mohlo to trvat i dýl nebýt návodu, v některých pasážích jsem zkrátka zakysla a také jsem chtěla docílit vysněného endingu.. Což se podařilo. Zbylé konce zhlédnuty na YT.