nehratelné, po spuštění mise nebo opuštění základny se propadám do textur a nejde se z toho nijak dostat ven
kdysi jsme pařili s kámošem jedničku na PS2 a chtěl jsem zahrát i dvojku, ale bohužel mi to hra samotná nedovolí
Tak co si to dávám podruhé, tak mě to i celkem baví, i když ten jízdní model je něco hrozného. Stejně jsem si ale zvykl a grafika je sice chudší, ale svým způsobem pořád taková líbivá. A celkově je to taková šílená arkáda, kde se vždy na pár minut vyblbnu.

Akorát mě překvapuje, že na těch nových windowsech 7 nebo i 10 je to docela náročné na procesor vzhledem ke svému stáří. Co se dívám, tak mi to normálně využívá procesor core i5-4460 na 70% a na dual core E7400 to bylo nehratelné a dost se to sekalo. I když možná jsem měl tehdy nějaký virus nebo nevím. Ale na XP to zvládal i ten core 2duo. Stejná situace u GTA IV, kde na xp to bylo hratelné a na windows 7 jsem to dokázal normálně hrát až s tou core i5. Tady mě to ale více zaráží, protože zase tak promakané jak GTA IV to není.

No, ale to už řešit nemusím. Jako arkáda na odreagování je to fajn.
@Mount (12.01.2014 10:09): Dobré vedieť. Mám v pláne sa do toho pustiť aj s oboma dielmi Just Cause a možno aj Boiling Pointami.

Akurát ma na dvojke trocha zamrzelo, že Nilson už nemá tie fasácke slnečné okuliare ako v jednotke.
@PRIVATE MARTIN (04.01.2014 15:23): Dvojka tě rozhodně nezklame :) Je to jednička lehce potuněná.

@Fg (10.08.2011 00:47): Je to celkem škoda, že jsi u toho nevydržel déle, Není nad to se projíždět tankem městy, které jsi osvobodil a vidět výsledky tvého osvobozování :D
Navíc jsi si sotva sáhl na lepší techniku a možnosti hry. Ona jako zábava na zabití času je to vážně fajn, v podstatě jako gta s cheaty, kde jsi cheatuješ co chceš za techniku a auto, tady ti to přivezou helikoptérou, vše co žádáš a máš na to prachy, přímo na bojiště.
No já to sice rozjel, ale déle jak den jsem u toho nevydržel. Takže taky lituju vyhozených peněz.
ma to cenu hrat? odehral jsem tak hodinu+ a zatim v tom nevidim nic zabavneho(proc sem si to kupoval? :D), je to celkem podobne Just Cause 2, ale to bude asi o neco lepsi...bud se to projevi casem nebo obe hry proste nemaji stavu, ale Mercenaries je jeste k tomu hnusne :D