Tak nakonec se mezi nešťastníky co na hru nemaj zapisuju i já. Tohle je moc HC....Člověk brání pitomý místo z posledních sil, zničí mu všechny úkryty a ještě musí se svejma jednotkama obírat mrtvý aby měl vůbec čím střílet...kdyby ta hra šla aspoň zpomalit....
@Walome (09.05.2015 21:00): Už několikrát jsem zahlídl zmínku o MoW v souvislosti s CoH (které jsem už hodinově přehrál snad přes AoE), ale když kouknu na gameplaye, tak jako nevím, grafika nic moc, dost nepřehledné i UI mně přijde (to bude těmi funkcemi), a to ovládání jednoho pinčlíka, to už si raději dám Call of Duty 1/2 ať to vidím z first person. Takto krkolomně řídit krytí, střílení a přesuny, přitom se hrabat v inventáři...chápu že je to asi o zvyku a že má hra své přednosti v realistickém pojetí probíjení pancíře atp. Asi jsem moc casual a CoH je pro mně mnohem vhodnější :D Ale stačí do CoH dát Blitzkrieg nebo EaW a myslím, že se to mnohem víc přiblíží realismu.
Ty vole kucí, to má gameplay jak hovado. Teď jsem se potřeboval dostat k zajatcům v baráku plným Němců. Hlavní chodba je hlídaná a spojence bych potřeboval bo už tak jsem s jedním panákem vymlátil půlku mapy a mám toho po krk... po několika neúspěšných pokusech o vystřílení hlavní chodby beru granáty a ke spojencům se probourám zvenčí :D

A takovejhlech momentů jsem tam zažil několik - momentů, kdy mi nikdo nic neradí a já mám přitom dost volnosti, abych si nějak poradil. Ale teda je to děsně hardcore.
@PoetaBezRymu (11.01.2014 21:40): Je to něco jako Commandos nakřížené s CoH, akorát každý voják má inventář, skill pro nějakou zbraň, můžeš obsazovat techniku po nepřátelích, ničit prostředí, přímo ovládat vojáky tanky...

Takže je to něco jiného. Má to myslím tři kampaně - Německou, Sovětskou a Spojeneckou a je to docela zábavné. A těžké.
Je tahle hra něco jako Company of Heroes? Připadá mi tak .. ale nevím, jestli je horší, nebo lepší - poradíte?
Já četl, že Condemned stojí za prd. Aspoň podle eurogameru.

Takže jdu do Men of War a asi rovnou i do Red Tide, i když ten Vietnam je prý fajn, ale to zase nevím kde jsem slyšel.
@Walome (20.06.2012 11:52): Jednoduché:

MoW je základní, Red Tide je datadisk, docela slušný. Assault Squad je coop/multi spinoff, i když se jde hrát i v singlu(ovšem nemá žádnou kampaň). Vietnam je další spinoff, tentokráte v původním kampaňovitém stylu, ale je to prý průser. A nuda. A o tom nejnovějším Condemned Heroes vím kulové. Ale nejspíše to bude lepší než vietnam.

edit: Já osobně mám MoW, Red tide a Assault Squad GOTY a nemůžu si stěžovat.
Okolo 250,- v oranžové kolekci klasiky
na gamersgate za 13 E

to jen tak pro info, kdyby to někoho zajímalo :)
Multiplayer je hodne dobrej zabava na par let :D ale co jsem hral to demo tak me zatim vic bavi klasickej mow
Stáhl jsem si demo Assault Squad, celkem pěkně provedené, uvažuji o koupi plné hry. Nemá někdo původní hru, zajímalo by mě jak je to s MP.
Na Steamu je to tento víkend za 7E. Najde se ještě někdo, kdo si to bude kupovat? Já o tom přemýšlím a za ty prachy, no neber to.

Kdyžtak jestli by se k tomu mohl někdo, kdo to hrál, vyjádřit.