Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Megabyte Punch

06.08.2013
08.05.2020
75
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Megabyte Punch je bojová plošinovka, ve které si svého bojovníka tvoříte sami a každý nepřítel ve hře je tvořen rozdílnými prvky, které mají své schopnosti a bonusy (například Automatická rukozbraň má schopnost Rapid Fire - Zrychlená střelba). Tyto prvky můžete na svého bojovníka libovolně skládat a kombinovat. Svého hrdinu také můžete různě barevně odlišovat.

Hra se odehrává v počítačovém světě zaplněném bytostmi, nazývanými Megac. Jako mladý Megac bojujete za vstup do Grand Tournamentu, největšího bojového šampionátu všech dob, abyste získali titul nejsilnějšího Megaca světa.

Hra nabízí dva módy: adventurní a bojový. V adventurním můžete cestovat přes různá prostředí, hledat skryté části výbavy pro svého hrdinu a bojovat proti ostatním Megacům. V tom bojovém můžete bojovat proti ostatním hráčům a umělé inteligenci v destruktivní aréně se schopnostmi, které jste posbírali v adventurním módu a sestavili z nich svého hrdinu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.