Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

MediEvil 2

88
10 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
akce > 3rd person akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
19.04.2000 PS1
Vývojáři:
SCE Studio Cambridge
MediEvil 2 je pokračování akční adventury z roku 1998. Příběh je tentokrát zasazen do Viktoriánské Anglie, 500 let poté, co Sir Daniel Fortesque porazil Zaroka. Lord Palethorn však nalézá Zarokovu knihu kouzel a uvalí na Anglii kouzlo, které oživí mrtvé, včetně Sira Daniela, který spal v nedalekém muzeu.

Hra má podobnou hratelnost jako její předchůdce, ale hráč má k dispozici nejen středověké zbraně jako meč, sekeru či kuši, ale také pistoli, pušku či kulomet. Hráč může nakupovat výzbroj u kupce jménem Spiv. Hráči při plnění úkolů pomáhá duch Winston, u nějž si může uložit hru, či se dozvědět nové informace. Stejně jako v prvním díle, hráč může v každé úrovní získat kalich, který mu následně otevře novou zbraň. Novinkou jsou také různé převleky, které se nacházejí v některých úrovních. Hráč také narazí na nemrtvé ruce chodící po zemi. Sir Daniel si totiž může sundat hlavu a dát ji na takovou ruku, čímž ji pak hráč ovládá.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.