Měl jsem za to, že mám tuhle hru na Originu a najednou ji tam nevidím. Je někdo, kdo ji máte a můžete mrknout, zda ji fakt máte? Jestli to nějak nestáhli...
@ntz (12.03.2018 22:43): No, měl jsem s tím problém na 2 nebo 3 mašinách a v kompech se docela dobře vyznám, takže vím jak postavit dobrý komp a jak říkám, s žádnou hrou jsem snad neměl takový problém ...
@themacs (12.03.2018 22:40): smazil jsem to na svem prodchozim pavilionu s nvidii 230m a slo to v pohode ... takze v tomhle tomu mozna krivdis, ale samozrejme nehadam se, pouze prodavam jak jsem koupil
@ntz (12.03.2018 22:35): Abych pravdu řekl, mě neskutečně sralo, že ta hra byla tak příšerně optimalizovaná, v době vydání to skoro nešlo hrát a i dnes na moderní mašině jsem měl dropy až k 20FPSkám ... opravdu odfláknutá hra ... o tom AI ani nemluvím ...

@holmesjedna (komentář): ta UI je opravdu desne tupa, to uznavam .... me spis nebavi, ze na to, ze to je AAA titul je tam ve skutecnosti nulova interakce vlastne s celym prostredim ... proste krome toho, ze tam behas jak silenec a strilis po nemcourech, co ti nabihaj pred flintu, je tam strasne lacine naskriptovano, ze tvoji spolubojovnici v kazde casti mapy vlastne cekaj az tam pribehnes a potom jakoby jdou bojovat taky ... takze to budi takovej divnej cheap dojem ... s hodnocenim souhlas, za me +
@Kosi.. (komentář): 2007 a oldschool? Komentář mi přijde hodně nostalgický a tím ovlivněn nejméně 15 % navíc, to je v pořádku, ale ten oldschool? Airborne byla ve své době mírně nadprůměrná střílečka, nedovedu si představit, že by ji jakkoliv za osm let vylepšili.
@MartinezZ (18.04.2015 00:07): Zkus tohle.

Nvidia občas maže staré soubory z novějších verzí, takže se to potom tváří jako by nebyl PhysX vůbec nainstalovaný. Nedávno jsem to řešil u Velvet Assassin, tipnul bych si, že u tohodle bude stejný problém.
Nějaký nápad? Nainstaloval jsem na Win7 64bit hru i s PhysX v7.x z DVD se hrou, ale hra se stejně nespustí s chybou, že pro hru je požadován PhysX a že nainstalovat to mohu z DVD se hrou. Tak jsem odinstaloval tu v7 a stáhl a nainstaloval aktuální PhysX 9.14, ale hlásí to to stejné. Grafika je AMD, ale tuhle PhysX pitomost tak jako tak musím mít instalovánu. Hra ji ale nevidí.

Všude na webu vidím jen potíže s instalací, ty jsem překonal, ale dál se stejně nedostanu. Navíc když odinstaluji v9 a znovu se pokusím nainstalovat v7, tak to končí chybou "Installation ended prematurely because of an error", což je informace na přesdržku.
Já mu plus dal. Sice s poslední větou nesouhlasím, PA byl pro mě snad nejhorší díl série, ale to je drobnost :)
@Bodkin (25.04.2014 10:22): snazim se. :-) hold jsem odrostly na akcich typu cod/bf/moh/vietcong takze mam trochu problém obcas s pomalejším tempem hry i s onou celkovou tezkopadnosti diky snaze o realicnost. No každopádně jsem rad za novy update ktery prinesl nove mapy (ty stare v rising storm se trochu ohraly) a hlavne za novy mod search and destroy. Ten me dost bavi narozdil od nejčastěji hraného territory. Škoda ze tam neni mod capture the flag. Ten me ve vsech hrach vzdy nejvíc bavil.
@Bodkin (25.04.2014 09:50): Občas hraji i s Rising storm ale nemůžu se do toho pořádně dostat. Mozna jsem jen lamka anebo to chce jen vic casu abych se do toho vice ponoril. Navic to hraji na nizke detaily aby se mi to nesekalo ale pak je grafika dost ohavná. :(
@Mount (09.03.2014 18:20): Pro tebe ty komenty nepíšu a už vůbec je nehodlám zkracovat, neboť chci napsat vše, co mi leží na srdci. Je rozdíl komentovat triviálnost typu Pong a něco velkého jako je Airborne. To, že tě to nebaví číst je čistě tvoje věc, čímž chci jen říct, že já osobně bych na základě délky komentáře nemohl hodnotit - vždycky je to o obsahu.
PS: A to buď rád, že nekomentuju třeba takové GTA :-)
@Lukaskon (09.03.2014 17:36): Mě nebavila právě z toho důvodu, že do té doby všechno kolem vypadalo poměrně dost reálně, domečky, ulice, vojáčci, střelba, zbraně, tanky, prostě jsem byl v Itálii za druhé světové a vydloubával odtamtud Němce. V kontrastu s tím se tu najednou obvjevila obří věž a, jak refně píšeš, Robocopové, kteří jako by sem spadli z Return to Castle Wolfenstein - jak kdyby tu poslední misi dělal úplně někdo jiný, než celou předchozí hru.
@MartinezZ (09.03.2014 17:07): Možná to hodnocení o pár procent zvednu až se mi to trochu rozleží v hlavě :) Minulé díly se mi hodně líbily, ale tohle už nebylo ono. Koukal jsem, že tu poslední misi tu kritizuje dost lidí a mě přitom přišla jako jedna z nejlepších. Bavilo mě se úplně zezdola probíjet až na vrchol a čistit jedno podlaží za druhým.
ač je to totální bečko, tak docela chytlavé, škoda té střelby a absence příběhu a postav...
Myslím, že hvězdičky jsou za rychlost splnění úkolu, za počet opakování mise a taky za objevení všech míst pro dopad, ale nejsem si jistý.
Po dohrání hry jsem tam viděl nějaký výčet, za co je jaká hvězda získat, ale nejspíš to bude i někde v menu. Já to zrovna nemám naistalované, takže přesně neporadím, ale zkus to tam pohledat.
V manuálu jsem nic nenašel, ve hře jsem to musel přehlídnout a googlit jsem vygooglil akorát Battlefielda. Obtížnost rozlišuje copper, silver a gold hvězdičny, ale ne jejich počet. :-/
Tuší někdo, podle čeho se udílí hvězdy? Zdá se že to není dle rychlosti, efektivnosti a neumřitelnosti.
marwel: zatim je ten multak stejne zabugovanej jako prase, takze v tuhle chvili o nic neprichazis :)
Zajimave. To, ze vyviji multiplayer MOH jine studio nez singleplayer kampan jsem vedel, ale ze obe casti hry jsou dokonce programovane na odlisnych enginech (single na UE3, multiplayer na Frostbite enginu) to jsem vazne netusil. No, pro me to predevsim znamena, ze kdyz uz ne multiplayer (hodne pravdepodobne ne), tak alespon single mi na kompu poslape.:)
pro popkec: klasicky ja to mam nastaveny na prostredni kolecko ( klikem )....je to myslim sekundarni strelba. Kdyz udelas u MP 44 treti medaily mas zamerovac a timhle si ho prave muzes sundavat a nandavat
Dotaz - jak předělat aby mi puška zase normálně střílela, ty gránáty mi jsou na prd. jinak mě to podruhé dost překvapilo, nechápu proč jsem tomu dal jen 60%