Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Maze Game

70
1 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
akce > arkáda
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
2005 PC
Vývojáři:
John Richards
Na první pohled se Maze Game podobá osvědčenému a hojně využívanému konceptu z Boulder Dash, ale na ten druhý zjistíte, že je nyní hratelnost trošku jiná. Byť stále sbíráte modré drahokamy, posouváte kameny a jdete na konci do cíle. Nové prvky spočívají v tom, že mají nepřátelské objekty své pevně dané dráhy, mezi nimiž tak musíte rychle kličkovat, abyste se s nimi nestřetli. To se s postupujícími úrovněmi stává tím obtížnější, jak rychle jezdí i kolik jich okolo vás je. Kameny slouží také jako výplň černých ploch, představujících díru, přes níž nemůže vámi ovládaná postavička projít a musí k tomu využít onen kámen. Exit má podobu černého praporku, zpřístupní se poté, co již máte všechny diamanty úspěšně sebrány. Sbírat se dají i životy ve tvaru červeného srdce, časový limit tentokrát absentuje. Při nezdaru se načte start dané úrovně. Opět uplatníte klávesy F5 na rychlé uložení a F6 na rychlé načtení.

Maze Game obsahuje dvacet variabilních levelů. Po jejich dohrání se vám zobrazí gratulace, že jste hru úspěšně dohráli a zapíšete si dosažené score. Hru spustíte v okně, při jejím hraní slyšíte rytmickou hudbu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.