haitan: Vskutku, mluvit ve frásích a tvářit se, kdovíjak to není logické, je dosti... komické.
Ano, zapletka prvniho KotOR sem "nepatri", ale tobe to snad muze byt jedno, kdyz uz si to dohral, ne? A jsme tam, kde jsem byli...
haitan: já KOTOR dohrál nedávno a moc bych tedy nepředpokládal, že se v diskusi k jiné hře (byť tolik spřízněné) vyzradí tak bez varování jeho hlavní zvrat. Dozvědět se jej ale takhle, to je fakt na zabití...

Ty mas nekde nejaky slovnik podobnych frazi ci co? :)
Nicim nic neomlouvam. Ano mozna si to trochu protireci a mohl jsem to napsat lepe, ale nechci ;-)

Kdyz te to nebavi nebo se ti to nelibi, tak absolutne postrada smysl neco vysvetlovat. To by platilo i v opacnem pripade, treba u hry, ktera te bavi a me ne, ztrata casu :-)
takze oznacit ME za vyradacku kotoru je zcestne, ale fraze "dnes neni orinalni nic" kterou to omlouvas je v proadku? fiii...

Jednou mi bude muset nekdo vysvetlit co ze je na te hre vlastne tak uzasneho, ja jsem ochotny pristoupit na to ze ten vesmir je docela propracovany a ze rozhovory jsou vizualne hezke :)
koho prosimvas zajima nejaky spoiler ohledne prvniho KotORu?? Ten kdo to nehral a nahodou tady na to zrovna natrefi, tak bud prestane cist nebo si to precte a mavne nad tim rukou... resite tu uplny nesmysl ;-)
Mass Effect dohran podruhe a proste vyborne podany pribeh a dokonale rozhovory... momenty kdy pri rozhovoru prilozite chlapkovi pistoli k hlave jsou naprosto skvely.... tohle v zadne hre nikdy nebylo a proto se to u ME cenni nekolikanasobne... a reci typu, ze je to vykradacka KotORu sou trosku zcestny, ano jsou tam podobnosti, taky to je od stejnych tvurcu ;-), ale dnes neni originalni nic a kvuli celkovemu zpracovani je proste ME vybornym RPG. Samozrejme az na par veci, ktere by se daly vylepsit nebo udelat jinak ;-) Treba ME 2 v tehle malych detailech bude lepsi :-)
Fg: Jen mi to vypočítej, jsem opravdu moc zvědav, k čemu že to vlastně dojdeš.

Řešit ten spoiler nemá již valného smyslu, jen jsem upozornil na to, že vyzradit v (jakékoliv) diskuzi naprosto zbytečně hlavní zvrat KotORu není zrovna ohleduplné. Toť vše.
tak to bylo v ramci zapaleneho rozhovoru.....clovek si ani neuvedomuje,ze by tim pro nekoho mohl zpusobit herni katastrofu...ale rekneme si na rovinu..pravdepodobnost ze tu hru nekdo este nehral,je na databazi,navstivil by Mass Effect,dale prisel by do komentaru,cetl by zrovna muj jeden post a treba k tomu by si nevsimnul neco o spoileru a tak....joo pravdepodobnost je mocna zbran a myslim ze v tomto pripade je to jeden z milionu:),vypocital bych ti to,ale je tu moc promenych a pravdepodobnosti a kombinatoriku sme meli na stredni a to uz je pekne davno...sic ted studuji informatiku,ale ne programovani a stuff,tudiz se v 1:45 ani pokouset neco zplodit+stejne by ti to bylo na nic+ani to nechces=1:50 ,vstavam 4,30 coz znaci mel bychh jit spat a v pokrocile hodine se zacinaji tlacit kraviny tudiz to zapichnu.K te pravdepodobnosti....delka tohoto komentu bude pravdepodobne:) znacna tudiz dalsi zmenseni pravdepodobnosti celkove ze by si toho ten dotycny nevsiml.Dobrou noc chlapci a devcata.;)
Jo, bylo to myšlené pro ostatní. Když už spoiler, tak na něj upozornit. ;-)
aha tak hral...mno tak asi si to myslel pro ostatni..noo to je pravda,to by nemeli lidi radej chodit do diskuze k Mass Effect nebo cist jen nove:).
aha tak hral...mno tak asi si to myslel pro ostatni..noo to je pravda,to by nemeli lidi radej chodit do komentu k Mass Effect nebo cist jen nove:).
Adieu:tak pokud si to este nehral a chtel si,tak to se ti omlouvam,spoilery nesnasim:X.
Sice chápu, že KotOR hrálo hodně lidí, ale i tak mi ten brutální spoiler přijde poněkud zbytečný, drahý Fg.
Fg: hmm scuk... na podobne akce chodim podle nalady, moznosti a ostatnich zucastnenych :) Ale zajimavy napad.
bylo by dobre kdyby se na takove akci seslo takovych 20-30 lidi,coz je ale asi bohuzel utopie,ale akcicka by to podle me byla paradni.Adminy bych zajistil:D.
ja jo...ja obcas piju na akcich jinac ne...sak Kofola to jisti:),joo holky sou potfory,ale tady u nas maji andelskou tvaricku,ale opak je pravdou,Zlinu se fakt vyhybejte:).

No ja HK vzal do party,ale nikdy ho sebou nebral...ale jak rikas,az to budu hrat znovu tak si HKcko asi vemu:),akorat me stve kdyz sem to hral za spravnaka tak sem mel zenskou a nikdy sem nevidel peleseni s Batistou.Kdyz mi to rekl kamarad vubec sem nechapal a myslel se si ze si dela soufky,pak sem to hledal na youtubu,ale mocny Y nic nenasel,takze asi dalsi hra na seznamu:).
FG: Ne, nemám děti, byť bych rodinu velice rád, ale k tomu jsou zapotřebí dva stejně smýšlející lidé.. Ale to je jiný příběh... A jsem abstinent, to jenom k tomu alkoholu, jak jsi psal na tu akcičku, ale jel bych rád.. Pokud bude mít o mojí přitomnost někdo zájem.. :))
FG: [* spoiler odstraněn adminem *] A jak jsem psal v popisku ke hře, jako jedna z nezapomenutelnách herních postav pro mě je frajer HK-47. Jeho smrtelně vážně myšlené hlášky typu: "Konstatování: Pane, mám toho člověka zastřelit, nebo mu stačí zlámat ruce" mě totálně dostávali... :-))
bylo by pekny az se databaze zajede a az se lidi trochu poznaji treba tak rok,dva ze by byl pro zajemce nejaky scuk,naka takova akcicka,mozna naky alkohol,burtiky,cokoliv,kdekoliv,smradlave Praze bych se nebranil,aspon bych prespal u segry:)...ja tydle akce tuze rad:)),zephe ty budes mit pomalu i deti ne?:)
Zeph:tak me se nechce do toho windowsu...to vidim tak na srpen az:D,ajk se mi neco takoveho stane proste mi to uplne znechuti,coz je skoda moc sem se tesil:(.

No ja kdyz si vzpomenu,jak ste se v KOTORU 1 dozvedeli [*spoiler odstraněn adminem*],tak sem fakt nemohl,tohle ve me zustane,zazitek fakt mocny,zas budu citovat pipboye:"kulervouci,kulervouci,kulervouci" zazitek,to sem u her moc nepocitil:).
jj byl :) no uvidis trebati to sedne, soobne nechapu jak to muze nekdo vychvalovat, me to prijde jako kotor oklesteny o vsecko zajimave a doplneny o par blbin :)
Pipboy: To "Těš se" bylo myšleno ve vztahu k Mass Effect? Protože jestli jo, tak mě omyjou asi... :) Jinak, duvod proč mě KOTOR2 nebavil nebyl ten, že příběh byl předvídatelný sám o sobě, ale ten, že příběh byl prezentován absolutně stejně jako ten v KOTOR1. Včetně vyšetrovácí mise, závodů atd...
FG: Na me taky krabicka z policky kouka a rika si... "Tesil se na me, má mě tu, a nic se neděje..." Ale krabička neví, že to chci hrát zároveň s kamarádem, který má momentálně svojí HD 3870 v reklamaci (přehřívání se), a místo toho jede na X1650 Pro... Což ve výsledku znamená, že mu hra jede v minimálním nastavení v cca 15 fps.. Což odmítá hrát (chápu), takže v případě Mass Effect čekám s kamarádem na vrácení jeho GK, abychom si mohli o hře společně povídat.. :-))
Zephyr26> no jestli ti uz KOTOR2 prisel moc predvidatelny a vykradajici, tak se tes :)
Zep:presne tak....Kotor 2 byl pro me celkem zklamani,hlavne v ohledu jaka bomba byl pribeh v jednicce...mam celkem rad veci(filmy,hry) typu ze clovek nevi o co go a pak se na konci vse rozmota a clovek si rekne kua...to bylo genitalni:)....treba jako v PoP2 to byla taky sila:).Snad si nekdy Mass Effect zahraju...krabicka tu zase z policky na me cumi a porad rika tak hraj voe hraj to!!!!
FG: Souhlasím, KOTOR1 je špička. Pokud nebude KOTOR III (někdy, možná, jestli) to samé jako jednička (tedy i dvojka), ale s jinýma texturama, mohlo by to být zajímavé.
Pipboy: Mass Effect jsem ještě nehrál (respektive, přistál jsem na první planetě a uložil), ale třeba KOTOR2 jsem nedohrál, prostě mě to přestalo bavit, protože hra byla po zkušenostech s prvním dílem tak předvídatelná, až jsem se za Obsidian styděl, v jaké míře první díl vykrádali.
Zep:tak jak plyne i z meho hodnoceni,tak KOTOR je u me top3 hra,takze ano hral sem,dokonce nekolikrat a zvazuju ze bych zase zahral:).Je to i z duvidu ze sem SW fanda a spis(po jistych zkusenostech) mam radsi EU......takze takoveho KOTORA III bych uvital,jen kdyby ty liny "hovada" z LucasArts porad nepochlebovali konzolistum a po 3 letech(skoro 4) uz by sakra mohli vydat neco na PC,cokoliv ale ne tak premrstene jako Force Unleashed,to je proste totalni hovadina,skoda...samozrejme zahraju,ale neni to ono.Ale fantasticky je NJO to kdyby udelali neco podobnyho,tak vazne zkolabuju:))).
Na další Mass Effect taky nejsem moc zvědavý, ale Dragon Age ještě tu poslední šanci dám. Jak dlouho asi ta Pc exclusivita vydrží:)
KOTOR2 neudělali Bioware, ale Obsidian.A osobně ho mám o dost raději, než jedničku.
A Dragon Age by mohlo bejt super, když je to PC Exclusive...
taze jsem asi jediny kdo vyvoj bioware vidi tak ze
KOTOR1 - 9/10
KOTOR2 - 8/10
Jade Empire - 7/10
Mass Effect - 6/10

coz? :) (asi vam doslo ze na pristi rpg od bioware se netesim :))
FG, jestli jsi nehrál Knights of the Old Republic, zahraj si tuto hru. Je taky od Bioware a jako RPG je to vrchol jejich umění...
no prave to mi bylo taky divny...nicmene hru sem odinstaloval a az prijde externi hardisk,co sem si objednal,preinstaluju Winy a doufam,ze uz zadny problem nebude....(este mam 2GB RAMek tak ze pameti to ma mysim dost:),tak sem si radej nainstaloval PoP:Warrior Within:))
Mně také Mass Effect docela zlobil. Při prvním spuštění vše OK, ale jakmile se měl zobrazit vnitřek Normandie se záběrem na Shepparda, viděl jsem jenom nějakou oblohu, ale zvuky apod. fungovali dál. Při druhém to šlo o trochu déle, ale při skoku u Mass Relay se mi zobrazila mapa galaxie bez textur :-). Napotřetí se hra již rozběhla. Navíc během hraní se rychle zaplňuje pamět, což vyústilo v časté loadingy a načítání během hry (restart hry pomohl).

Celkově je to konverze dobrá, ale technický převod na PC dopad příšerně...
Aha, tak to jsem Tě špatně pochopil, omlouvám se. Každopádně, já s hrou nejmenší problém neměl (konfiguraci mám v profilu). Divné je, že u Tebe to chvíli jede a až po nějaké době (vždy ve stejné) spadne. Těžko takto radit, jak tu již bylo psáno, ovladače? Přetaktování? Windows?
no jasne,ale zatim nevysel cesky patch,s ehn patchem by to slo asi tezko
Originální česká verze obsahuje vlastní setup.exe soubor, který je kompletně již počeštěný. Tzn, pokud jsem nechal DVD v autorunu, naběhla mi instalace a posléze i hra v ENG, pokud jsem ale autorun vypl, pustil ručně český setup, hra má již instalaci kompletně počeštěnou, následně i spoustěcí autorun obrazovku a samozřejmě celou hry jako takovou. Nehrál jsem hru zatím nijak dlouho, byť se na ní velice těším, ale česká je...
no mam procak,ale asi to vyresi reinstal Windowsu....sou celkem ve spatnem stavu,pak by to melo jet urcite....ale patch na ceskou verzi este nevysel,co sem se vcera dival na CD Projekt
Nainstalovat patche, poslední drivery pro grafiku, zkontrolovat jestli se něco nepřehřívá. Jestli máš něco přetaktovanýho, tak bych to vrátil na původní hodnoty.
no tak sem snizil vse na minimum,nacitani tam bylo tak o 2 vteriny dyl ale stejne to zase spadlo....mam 7600GT a dvoujadro na 3,3GHz,tak nvm,kde by mohla byt chyba:(
tak az ted sem se konecne dostal k Mass Effectu...nainstaloval sem,nastavil tak na stredni detaily,vytvoril postavu a zacal hrat,rozhovory ok pak mate zajit za kapitanem,hra jela naprosto v pohode,kecali pak prislo to video o utoku na Eden Prime,pak sem dal pripraven na misi rozhovor zkoncil obevila se cerna obrazovka a nacitani s diskem(obrazek) a v tu chvili mi to spadlo do Winu.Sem si rekl asi naka chybka...tak sem to zkusil znova,samozrejme se nic neulozilo takze znova delat celou postavu,zase sem prisel za kapitanem a spadlo mi to zase v nacitani...nevite cim by to mohlo byt?Pozadavky splnuji,takze nevim kde je problem kdyz jely jak rozhovory tak chvili i hra.