@Kubulus (15.03.2012 14:45): Je to možné, ostatně je to k tomu určené. Ale... Voleb je pouze 6, DLC je drahé (raději stáhni když už) a i tak bych raději sáhnul po Gibbed's Savegame Editor, kde máš možnost upravit si rozhodnutí úplně všechna (cca 50).
@Say (01.03.2012 22:56): Když se mi nechce hrát první Mass Effect znovu, mohu místo toho využít tohle DLC a začít tak druhý díl s volbami z minulého dílu? Je to možné? Nebo to má nějakou jinou fci a účel?
@Say (01.03.2012 17:57): Argument to není, ale tvrdí to Memphis... Ta hranice je dost tenká a křehká, stejně jako u her v betaverzi a her v prohlížeči (v čele s Battlefield 3..., OK, tak Battlefield Heroes :D). Striktní pravidla by byla buď hodně drakonická (nic nebo všechno), nebo se spoustou dodatků.

Pokud se ti to nezamlouvá, posílej návrhy na změny a bonboniéry Memphisovi ;)
Nezapomnítejte, že Genesis je primárně pro PS3, aby hráči věděli o čem byl první díl. Svůj účel plní. Jeho vydání pro PC a Xbox je jenom další tahání peněz z našich kapes. Hodnotit zde na databázi her komiks mi přijde... hloupé.
@NateLogan (01.03.2012 17:52): Říct to můžeš, ale argument to není. Což neznamená, že bych tu chtěl mít kde jaký oficiálně vydaný addon, ale v tomhle jsou pravidla prostě nedomyšlená.
@Say (01.03.2012 17:06): Nikoliv. DLC musí hru nějak více rozšiřovat, ideálně o příběh.

A já si pořád stojím za tím, že DLC a datadisk je to samé, jen se změnil distribuční kanál.
@Say (01.03.2012 15:31): Mě zas nejde do hlavy, jak tohle ohodnotit. Komiksy mě nezajímají a ve "hrách" (BTW i The Graveyard je komlexnější "hra") není nic pro srovnání. Mno prostě statický komiks o 15 minutách a 5 rozhodnutích (nebo kolika že).

No, možná by se to dalo srovnat s "animovanými" komiksy k/u MGS (na PSP), to je ale úplně jiná kategorie.