S makem mě nejdříve líbilo zdolávat ten terén, teď jak hraju podruhé jedničku už uměním skákat a střílet s přiblížením je slušná zábava kdy mám uspokojení že mě soupeř ani neškrábne. Včera jsem zdolal šavlozubce a několik gethů jen tak mimochodem:)) Trošku je nadužito když přiletím do soustavy u Virimiru kde jsou gethské aktivity a dostanu za úkol vymazat gethské základny na 4 planetách v účelně členitém terénu. Závěr trojky na zemi si o mise s makem přímo říkal.
No mna to prvych 10 sekund bavilo, som si pomyslel - jeeej aka roztomila ORCA no po chvili som vytriezvel.... absolutne nezmyselne DLC. Zbieranie modrych svetielok bez akehokolvek vyznamu, hell yeah.
Mise s tím vznášedlem byly zdaleka nejhorší co jsem v MS zažil. Zlatý mako. Navíc se to nedalo pravidelně ukládat, takže jsem ani nezkoumal a snažil se rychle dodělat co bylo potřeba.
Firewalker Pack bol zadarmo, vsak? Pokial ano, este dam o 5 percent viac. Neskodna vozitkova hopsacka. Pribeh ziaden, ale celkom fajn sa nou dal zabit cas v prostredi oblubeneho vesmiru :)
Mě zrovinka ježdění Makem v jedničce bavilo. Hlavně zkoumat všechny ty planety a kochat se nasvícením. Tady to fakt byla docela nuda s podprůměrným designem úrovní.
Tedy zábavností je tohle DLC hodně pod úrovní Mako misí z jedničky... Příběh a technická stránka věci je v porovnání se zbytkem ME2 také nic moc.