od hry se spider-manem člověk čeká skvělé houpání, zábavné souboje, nenáročnej příběh a trochu přiblblej humor. marvel's spider-man to všechno doručil s takovou grandiózností, až o té hře nemůžu říct, že se jedná o zábavnou sedmičku. ne, spider-man je super akční letní trhák s obří výpravou, nádherným městem a sympatickým petrem parkerem i záporákama.

Pro: pohyb, hloupej humor

Proti: nevýrazná hudba

Filmové marvelovky neznášam a vyhýbam sa im ako čert svätenej vode a k Spideymu by som sa možno ani nedostal, ak by som ho nezískal zdarma, keď som si kupoval nový počítač. Tak som si povedal, že za skúšku nič nedám a výsledkom bola naozaj slušná zábava. Pekná grafika, rozsiahle mesto, v ktorom sa príbeh odohráva, efektné súboje, príjemné ovládanie. To všetko zaručuje naozaj štedrú porciu zábavy.

Priznám sa však, že príbeh ma príliš nevzal, čo môže byť čiastočne moja vina (keďže k Spider-Manovi nejaký vrelý vzťah nemám) a neustále hláškovanie Petera Parkera mi sem-tam liezlo na nervy. Hoci možno išlo o zámer, keďže aj ostatné postavy nad jeho vtipmi občas gúľali očami, hehe. Pobavil ma tiež J. Jonah Jameson ako cholerický konšpiračný teoretik s vlastnou rozhlasovou show, ktorého ranty občas sprevádzali hru (som jediný, kto v ňom videl paródiu na Alexa Jonesa a jeho InfoWars?).

Misie boli tiež fajn. Po určitom čase sa začali trochu opakovať, ale tak to pri open worldoch skrátka býva. Celkovo vysoko nadpriemerná zábava! Určite dám šancu aj Milesovi Moralesovi a neskôr aj druhému dielu.

Pro: grafika, ovládanie, otvorený svet, veľa akcie

Proti: príbeh je trochu meh, opakujúce sa misie

Novej Spider-man je super. Volnost pohybu a rychlá akce to je to co chcete. Město sice nějak žije ale když se přijdete podívat z mrakodrapu dolů na zem tak zjistíte, že vlastně ani tak moc nežije, ale to vám vlastně moc nevadí, protože musíte zachraňovat město.

Pro: Spousta obsahu, soubojový systém, plynulost pohybu, vtip

Proti: Soubojový systém ala Batman etc, hodně opakujících se misí, žetony za úkoly je těžké získat.

tak jako spravny fanda MCU a DC , spida musi byt mou soucasti ,selfie na budove Avengeru uspokojuje me predstavy . Nenarocna hra na odreogovani :) proste pavouci muz co vic ocekavat :D

Pro: krasy mesta, selfie mod ,vyber z vice obleku

Proti: opakujci se ukoly, kratka hraci doba