Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
19.07.2019 Switch
Vývojáři:
Team Ninja
The Black Order je třetí díl série akčních RPG Marvel Ultimate Alliance. Na hře tentokrát pracuje studio Team Ninja, známé například pro RPG Nioh.

Ve hře se marvelovští superhrdinové tentokrát střetnou s Thanosem a jeho Black Order, skupinou Thanosových elitních vymahačů známých z filmu Avengers: Infinity War, příčemž sázky rozhodně nejsou malé – hraje se o samotný osud univerza, protože Black Order nejde o nic menšího než Infinity Gems a zkompletování rukavice Infinity Gauntlet. Kromě Black Order se superhrdinům postaví i další známí padouchové jako Ultron, Green Goblin nebo Ronan.

Na straně dobra kromě filmových Avengers a Guardians of the Galaxy stojí i klasičtí X-Men, zastoupení například Wolverinem či Nightcrawlerem. Hratelných postav je tentokrát více 30 a kromě stálic jako Iron Man, Spider-Man a Hulk se dočkáme i méně známých charakterů jako Spider-Gwen nebo Crystal.

Po stránce hratelnosti se opět jedná o izometrické akční RPG po vzoru prvních dvou dílů. Samozřejmostí je i online a lokální co-op až pro čtyři hráče. Mezi hlavní novinky patří například speciální útoky Alliance Extreme Attack a Ultimate Alliance Extreme, kombinující schopnosti více postav dohromady, nebo dynamický kamerový režim Heroic Camera, díky kterému se půjde lépe vžít do víru akce.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.