Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mark of the Ninja: Special Edition DLC

16.08.2013
71
9 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

Special Edition DLC přidává do Mark of the Ninja novou úroveň odehrávající se před událostmi původní hry. Starý tatér Dosan vypráví, jak se jako mladý zmocnil od banditů tetovacího inkoustu, který nositeli propůjčuje speciální schopnosti. A právě toto vyprávění si lze v DLC zahrát.

Na rozdíl od ninji z původní hry Dosan tetování nemá. Místo speciálních schopností může nosit více předmětů a mezi nimi dvě novinky: Můry, kterými lze dočasně a bez vyvolání podezření zakrýt světelný zdroj, a výpary jedovatých hub, které zabijí zasaženou osobu a nakazí i další, která se nakaženého dotkne. Kromě toho Dosan nenosí meč, nepřátele ručně omračuje, a tedy je mohou kolegové probudit, pokud je najdou.

Za Dosana lze nově hrát i původní hru, stejně tak využít i jeho nové předměty. Kromě toho DLC přidává do hry komentáře vývojářů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Docela krátké DLC které zabere něco přes hodinu hraní. Přesto je ale nová oblast zajímavá, plná pastí a nepřátel.

Nový hrdina ale používá nesmrtících úderů, tudíž je potřeba si dát pozor aby hlídky nenašli a nevzbudili omráčené kolegy z bezvědomí. Jediná smrtící zbraň jsou jedové houby které nepřítele otráví.

Jinak se ale hratelnost drží ve starých kolejí. Ničení světel, vyhýbání se pastem a strážím, odklizení těl či způsobení paniky protivníkům.

Je škoda, že toto DLC není delší a nenabídne více obsahu a úrovní. Přesto ve slevě rozhodně doporučuji pořídit, pokud už máte dohranou původní hru a chcete nějaký ten nový obsah. Navíc se dá i nový hrdina a jeho zbraně použít v původní kampani.
+10