@PavelU (24.12.2013 19:15): Tak jsem to napsal zmatečně, engine se jmenuje Aleph One (Infinity je třetí díl). Teď těžce přemýšlím, jestli jsem ukládal pouze u terminálů, jestli jsem používal cheat nebo jestli v Aleph One fungovala nějaká klávesová zkratka na save anywhere (pořád mám dojem že ano, ale už je to minimálně šest let).
Tuhle hru jsem dojel tak do poloviny, a tam jsem tvrdě narazil. Ve hře často procházíte stejné lokace. Skoro na začátku jsem zapoměl na jeden spínač. V pokročilejší fázy jsem na tenhle úsek narazil, a nemohl jsem dál. Znovu se mi to rozjíždět nechtělo. Chce to hodně pozornosti. Jinak je to hra vcelku zábavná. Na tu dobu obsahovala spoustu nových nápadů.
Konečně se mi to podařilo rozjet pod OpenGL, v něm hra půjde, bude-li vypnuto DirectDraw v grafickém nastavení hry. Když ale vypínám hru a jdu do menu, mám tam jen černou obrazovku s kurzorem. Takže musím vždy shodit hru na plochu a ukončit aplikaci na liště. V Software tento problém nebyl a šlo to obvykle prostřednictvím menu hry. Nicméně musím říct, že vizuálně je o co stát.

Screen 1, Screen 2, Screen 3.
Nevypadá to špatně, nicméně se ve hře nedá skákat a postrádám i klávesu pro skrčení. Ovládání myší bez potíží, stejně tak chůze. Herně poměrně stylové. Ukládání řešeno netradičně přes jakési panely/sloty, k nimž přijdu a můžu hru uložit, a to i opakovaně. Nevím, jak je na tom technicky původní verze, ale stačí použít AlephOne nebo prakticky to samé odsud, a není pak problém hrát buď v software či OpenGL. Rozlišení jsou podporována i širokoúhlá a hraní v okně nebo přes celou obrazovku též.