V Německu existuje už řada let komunita programátorů a vývojářů, která navazuje na původní Maniac Mansion a tvoří vlastní adventury ze světa Maniac Mansion. Začali to právě LucasFan Games a k dnešnímu dni již existuje okolo stovky her, které má tato komunita na svědomí.
Kdyby to měl někdo zájem se mnou popřidávat na DH, ať se přihlásí!
ja som v podstate zaprel, ze som to kopiroval a prekladal, ale nezaprel som, inspiraciu :) Ked je to rovnaka hra, staci podobny uvod. Zobral som si tvoju strukturu a na to som nalepil vlastny text - ked uz to chces pocut. Nic vic a nic min.
Škoda, že jsem to odnikud nepřekládal, takže pravděpodobnost, že si nic neokopčil, se rovná nule. Podobnost těch odstavců je neoddiskutovatelná, akorát si to trošku slohově zprznil a přeložil do slovenštiny, což by mi ani tak nevadilo, viz. smajlík v prvnim postu. Akorát mě ted nasralo, že zapíráš, takže proto tenhle podrážděnej příspěvek ;)
ugraugra: Nebude to tím, že ty hry mají stejný příběh? Tam člověk moc nevymyslí...:)