Hra je sračkoidní podobně jako poslední sezóna seriálu. Hraješ za postavu co v seriálu není. Ze skupiny si nikoho hrát nemůžeš. Je to nalajnovaný a lineární.
Čaute akorat koukám na serial a je to bezva čupr nej serial :D Chci se zeptat je stejně tak dobrá hra? :) Popište mi to o čem to je a tak, za jaký postavy budu hrat? Když někam pujdu do džungle, tak mužu si vzit někoho ze skupiny koho chci a tak?
Zrovna jsem dneska sledoval Ztracený v TV a vzpomněl jsem si na tuhle hru, kterou jsem sice rozehrál, ale nějak nedohrál. Docela jsem ale dostal chuť se do toho znovu pustit. Dá se ta hra někde koupit ke stažení? Na Steamu bohužel není...
To, že se mi kritiky zdají jemný (a tím myslím profesionální kritiky - novináře), tak to neznamená, že si ta hra nezaslouží takové hodnocení. Ono to vlastně bylo od samýho začátku určený pro fanoušky. A pravda je, že je to potěší. Dokonce by v takovým případě měly Lost dostat ještě vyšší hodnocení. Naopak jako hra je to samá chyba. Adventury by podle mě mely vypadat jinak. Jenže já jsem zmlsaný jazýček, proto šedesát.
To jsem tam měl asi napsat?!
Z pohľadu fandu seriálu hlavne funguje atmosféra na jednotku (potvrdzujem) ale z hľadiska hernej náplne a príbehu je to už horšie. Ale tiež by som nepovedal, že je to až taká tragédia, sú oveľa horšie hry podľa filmov/seriálov.
Já bych neřekl, že je to úplně špatná hra. Z dnešního pohledu je 80% fakt hodně a až si to později zahraju znova, asi půjdu níž. Ale jinak bych řekl, že ta hra je pro fandy splněný sen ( ikdyž by to mohlo být podstatně lepší, exploring atp). Já si ji užíval až neskutečně a to jsem ji tehdy hrál na úplně nejnižší detaily s pořádnými škubancemi (takže ani ta grafika u mě nebyla plusem). V jednom má ale kaslikjochanan pravdu, ta hra je dobrá opravdu jen pro ortodoxní fandy. Pro ostatní to je jen průměrná akční adventure s hodně překombinovaným dějem (=prostě Lost). A jak říká Nate, jsou o hodně horší hry...
Tak se přiznejte, kdo z vás hrál opravdové propadáky? Z patra mě napadá momentálně jen portfolio PS2 her od City Interactive vydané po zrušení autorizačního procesu pro tuto konzoli... To jsou herní klenoty typu Big Rigs: Over the Road Racing na entou.
Jo, přijde mi, že obecně většina lidí tady používá jenom stupnici od 60 do 100, přičemž 60 jsou propadáky.