Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Lost Hero

LostHero

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
akce > 3rd person akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
Nehotová verze
05.12.2018 PC
Vývojáři:
Gold Knights
Oficiální stránky:
http://losthero.com
Lost Hero je české fantasy/sci-fi RPG, obsahující prvky roguelike a tower defense. Autor projektu Pavel Jiří Strnad slibuje od hry silný příběh, soubojový systém inspirovaný sérii Dark Souls, co-op a editor map.

Příběh se točí kolem mocné rasy Hilgardi, která se před svým blížícím se pádem rozhodla pozvednout primitivní rasu T’grank. Ti se svých nových znalostí a technologií časem rozhodli využít k ovládnutí vesmíru. Jedinou nadějí je tak skupinka hilgardských rebelů, kteří pro sebe vytvořili klonovaná těla Hilkind.

Středobodem hry je hráčova základna, ze které se vydává na výpravy do dungeonů. Ty jsou procedurálně generované a hráčovým cílem je najít v nich monolit, který musí nabít energií. Než ho ale najde, bude se muset utkat s řadou monster, vyhýbat se pastem a řešit hádanky. Interakce s monolitem může vyvolat vlny monster, před kterými se budete muset bránit stavěním věží a barikád.

Hráč může své postavy rozvíjet množstvím různých specializací – k dispozici jsou zbraně na blízko, luky, vrhací zbraně, kopí nebo dokonce i přenosné věže. Kromě hráčských postav lze vylepšovat i hráčovu základnu a najímat do ní nové NPC, jako kováře, obchodníky či architekty.

Vývoj hry byl podpořen na Startovači, kde bylo vyžadováno 100 000 Kč a tvůrcům se podařilo vybrat 121 690 Kč. Early Access verze je přímo na stránkách vývojářů dostupná již nyní, ale Steam klíč pro plnou hru dostanete až po vydání.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.