Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

LOOT BOX ACHIEVEMENT SIMULATOR

5
1 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
25.07.2018 PC
Vývojáři:
DRUNKEN APES
Lootboxy a achievementy ve hrách se tak rozmohly, že na jejich motivy vznikají i samostatné hry. Jednou z nich je právě i LOOT BOX ACHIEVEMENT SIMULATOR, klasický zástupce takzvaného "clicker" žánru.

Jedinou herní náplní je klikat na peníze, abyste si vydělali 300 peněz na lootbox a jeho koupí získali achievementy. Nic víc, nic miň. Hra obsahuje 150 klikacích situací, při nichž lze získat peníze, jako například prodání spermatu za 100 či prodání rodičů za 300. V každém lootboxu jsou čtyři karty, každá symbolizující jeden achievement. Celkem hra obsahuje 233 achievementů.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 5
Loot boxy a Achievementy spoji své síly a díky tomu mohla vzniknout unikátní hra Loot Box Achievement Simulator!!!

V této dokonalé hře klikáte na dvě políčka, jedním získáváte peníze a druhý kupujete Loot boxy. Za každých 300,- si můžete koupit loot box a tím získat čtyři karty a tím pádem získat čtyři achievementy.
Není to skvělé?!? Ano je!!
Co dál!
Za hodinu a půl máte přes 200 achievementu.
Není to skvělé?!? Ano je!!
A teď přichází to nejlepší!
Hra má 233 achievementu, takže až budete mít 230 splněných achievementu, tak další 2-3 hodiny budete získávat poslední tři.
Není to skvělé?!? Ano je!!

Verdikt: Na Steamu už jsem viděl spoustu her, které jsou postavené jen na lehkém získávání achievementu i přes 5000 jen klikáním ale do teď bez vlastní zkušenosti. Jako člověk co rád plní achievementy a rád dohrává hru 100%, musím říct, že po hře Loot box Achievement Simulator, tento styl her absolutně nechápu.. (hru jsem vyhrál v pinballovém turnaji) 5%

Pro: Vtipné hlášky

Proti: Všechno

+16