@montana (komentář): Mám z toho podobné pocity, jen mi scénář přišel v pohodě až na tu detektivní část. Trochu si myslím, že to je důsledek vzniku v rámci značky, která měla vždy nějaké žánrové ukotvení. Což je samozřejmě škoda.
@montana (komentář): Co se ti nelíbilo na LARPu? :-) za mě to byl docela highlight. Uznávám, možná jen proto, že jsem se docela nedávno poprvý dostal k real-life dráčaku, ale i tak jsem na týhle části neviděl nic špatnýho.
Tak pokud se tomuhle vysmáli i slušňáci z Vortexu tak to je co říct :D ale připomněli mi jak jsem hrál první Life is Strange a trpěl u toho podobně jak oni. Tohle vypadá ještě hůř.
Dlouho jsem čekal než jsem si konečně zahrál tento díl Life is Strange a můžu upřímně říct , že jsem si ho moc užil samozřejmě na první díl to nemá ale užil jsem si ho více jak druhý díl a jak Tell me Why :) nádherná hudba nádherné prostředí jak je tomu již zvykem u Life is Strange her :)
@M.a.t.t. (15.05.2022 14:01): Asi tak. Aj keď ja by som povedal, že tie postavy nutne nemusia byť ani bisexuálne, tak ako si hráč občas vyberá a formuje postavy, či sú tie postavy konfliktné alebo nekonfliktné, empatické alebo direktívne, tak si vlastne vyberá aj či budú bi, hetero alebo homosexuálne. Takže ako píšeš, je to na hráčovi.
@Silent Hill (komentář): Alex je rovnako ako zvyšné postavy tejto série (až na Chloe) bisexuálny charakter, čo v praxi znamená, že je iba na hráčovi o aký typ romance má záujem. Pokojne si si teda mohol zvoliť Ryana - toľko k tej tvojej pomotanej dobe, kde máme XY pohlaví a množstvo cool-mega-uber celebrít čo vlastne netušia, čo majú medzi nohami a k čomu vlastne slúži :)
@Paul (05.04.2022 15:11): dneska jsem nad hrou zrovna přemýšlel. Napsal jsem do googlu, zda není v gamepassu, kde bych si to zahrál. A pak jsem se dokonce podíval na PS store, kde bylo 60 éček, což mě zamrzelo.

A jelikož chci vyzkoušet asi i Guardiany a Crusader Kings 3, tak si ten gamepass zase zaplatím... za 25kč.. :D :D
Škoda, že stejně tak čekala asi spousta lidí. Doufám, že za to Phil vysolil nějakou větší částku aspoň a Squeenix zaplatí další díl. Dontnod jim to tou dvojkou úplně zazdili...
Brzy v gamepassu, good. Čekal jsem až se to objeví buď tam nebo v bundlu.
Zdá se mi to nebo nikde nejsou pre-order bonusy ke krabičkám? Divné. Máte někde předobjednané?
Strašně se mi líbí, jak si řekli při pohledu na původní LIS, že je to trochu hipster, tak u True Colors zařadili pětku a je to plně hipster :)
Bude to na epizody, tak jsem spokojen, mám ten formát minipříběhů už celkem rád, zvlášť v téhle sérii. Těšim se.

@musa (19.03.2021 00:25): taky bych je tam rád viděl, nebo aspoň ty písničky v nějakých emočních momentech ;)
@bukrrCZ (18.03.2021 22:47): Co jsem pochopil z traileru, není to jen cítění emocí, ale i manipulace s nimi, pochopení z čeho pramení a mnoho dalšího. Samozřejmě co přesně to znamená se ukáže až během hry.

Osobně mi to přijde rozhodnější zajímavější, než poněkud suchá telekineze :)
Cítit emoce ostatních lidí mi po schopnostech jako je  vracet čas a hýbat předměty myslí přijde jako strašná slabota. Rád se ovšem nechám přesvědčit o opaku a klidně se nechám uvést do stavu "něco mi spadlo do oka" jako u prvního dílu.