Life is Strange: Before the Storm - Farewell

Farewell je poslední a jen velmi krátká bonusová epizoda. Fanoušci budou nadšení - je radost znovu vidět (a slyšet!) Max a Chloe, dívat se, jak si spolu bezstarostně hrají a co všechno tyhle dvě nejlepší kamarádky vymýšlely, když byly ještě malé děti. Celé je to takové milé a úsměvné a vrátí vás to znovu do dětství, zároveň vás ale bude v hloubi duše tížit pohled na Chloe, v té době vynikající studentku plnou života, protože víte, že co nevidět se jí život obrátí vzhůru nohama a v Before the Storm z ní bude kompletně jiný, zlomený a opuštěný člověk. Ale radostné pocity převáží a vy si zakážete na to myslet, protože stejně jako Max si budete chtít užít tenhle poslední den před tím, než dáme všemu sbohem.

No a pak, příliš brzy, přijde konec. A to by nebylo Life is Strange, aby nám tvůrci nebodli kudlu přímo do srdce. Všechny dobré pocity ze hry zmizí a následuje jen zklamání. Proč? Proč tahle epizoda nemohla být jen o tom jednom bezstarostném dni? Proč už se Max po tom všem nikdy neozve? Proč Life is Strange nikdy nemůže skončit dobře? Ten konec prostě zničil výsledný dojem z jinak naprosto skvělého prequelu. Škoda.

Pro: návrat Max a obou dabérek, atmosféra dětství

Proti: velmi krátké, konec hry se opravdu nepovedl

Herní výzva 2018 - 8. "V zemi nikoho"

Pro ty, co hráli původní hru a obě holky jim přirostly k srdci, tak je to povinná, i když nic moc navíc přidávající záležitost. Jedno oko nezůstane suché.

Pro: úsměvné a dojemné zároveň

Proti: pouze pro fandy původní hry

Roztomilý bonus k poměrně depresivnímu konci LIS: Before the Storm. Soundtrack super. Jen bych čekala herní zážitek delší než 30 min. Ráda se ke hře vrátím.

Pro: Soundtrack