Jo to byli časy, postavy v Lego hrách nemluvili a Star Wars mělo jen 6 filmů. Už jako malého caparta mě bavilo to hrát (tehdy jsem to dohrál na 98%) a i dneska to je zábava. Kouzlo starších Lego her bylo v perfektní kombinaci pantomimy a původních filmů, díky tomu vzniklo tucet vtipných cut scén a byla to prostě super.

Místy to je upřímně neskutečně natažené, protože mě dnes úplně pije krev furt řešit kde je ten zpropadený droid?! Ovšem věc co mě štvala tehdy a štve dodnes jsou mise kde se musí lítat, je to pořád hrozně kostrbaté a takové nedotažené. To samé se dá říct o hře dvou hráčů, jelikož obrazovka vás dost omezuje a smrtí je více než dost.

Super jsou i bonusy, různé speciální postavy a levely to příjemně okořeňují. Není to čistě dětská hra, ocení to i starší hráči, fanoušci Lega a Star Wars si přijdou na své.

Pro: Kombinace Lega a Star Wars, povedené Cut Scény

Proti: Kostrbaté ovládání

Spojit dva oblíbené světy do jednoho v tomhle případě funguje. Ve světě kostek můžete vyprávět libovolný přiběh a zábava je vždy zaručena. Kór když se jedná o příběh galaktický.

Pro: LEGO, Star wars universum, humor

Proti: kolísavá obtižnost, ovládání vozidel