@leebigh (20.01.2020 22:57): nejsem si tak úplně jistý zdali to je jen rukama. Spíš problém v designu hry. Zrovna u SWII epizody IV jsem se v nějaké části na Tatooine nemohl za boha přitáhnou na kotvě a po výskoku skončit na plošině kde byly další body k sesbírání (jinak nedostupné).
V té misi s Millenium Falcon (escape) to bylo stejné, zkoušel jsem postavičku nasměrovat pod úhlem (kamera stále snímá stejně) a za boha jsem se tam nemohl tímtéž výskokem dostat.
Tak Epizoda IV dnes pokořena. Zdá se, že v roce 2020 konečně něco dohraji. :)

Opět jsem sice kvůli ovládání a kameře místy málem hru zabalil ale nakonec jsem to nevzdal! Už ani nevím zdali to bylo 50+ pokusů než jsem s postavičkou vyskočil a konečně zatáhl za poslední páku aby Millenium Falcon byl opět volný. :)
Hrajeme coop se synkem na Xbox One. Obtížnost není úplně snadná, občas nám díky kameře, apod. trvá najít řešení aneb jak se dostat z lokace do další (občas je to fakt frustrující). Poměrně často je velmi těžké skočit správně na plošinu, protože postava musí být natočena šikmo, apod. Momentálně jsme v Epizodě IV New Hope opustili Tatooine a upřímně v jedné z lokací této mise to byl masakr.
Nevěděl jsem jak dál, tak mě napadlo sednout na zvíře na kterém sedí obvykle imperiální vojáci a tím, že mě syn (tedy Han Solo) omylem trefil jsem pochopil, že jinak se nahoru než vymrštěn skokem ze sedla nedostanu :) . No byly už i horší zákysy i na pár desítek minut kvůli kameře.

Neskutečně otravné je, na rozdíl od novějších Lego her, že není možné rozdělit obraz když se hráči chtějí vydat každý jinam, takže tady musíme skutečně být neustále spolu. :) Zatím jedu Epizodu IV New Hope.