Lazarus

1995
1997

Lazarus je logická akční plošinovka od sousedů z Polska s prvky RPG a adventur. Vtělíte se v ní do hráče počítačových her, jenž si domů přinesl novou pecku a pln očekávání ji spustil na svém stroji. Nevěděl ale, že její tvůrci chtěli posunout hraní na nový level a nebohý hráč byl vtažen přímo do hry. Začíná boj o holý život a návrat do reality!

Čeká vás likvidace a vyhýbání se protivníkům, používání předmětů na správných místech a sbírání peněz, které můžete použít u obchodníka a nakupovat si u něj energii, mapu či questové předměty. Postavička má možnost využívat na omezenou dobu i vznášedlo. Ve hře jsou pro snazší přepravu i teleporty mezi lokacemi. Hra je pouze v polštině, ale neobsahuje příliš rozhovorů a přítomné dialogy jsou snadné na pochopení.

Jeste 10 navstev a tahle hra se dotane do top 5 nejnavstevovanejsich her :D Podmeeee!!! :D

A nalezl jsem důkaz ohledně srnky! :) V návodu je nasáno:

"Grafika hry je slušná a občas měli autoři i smysl pro humor. Například, když v pozadí vidíte kopulující srnku. Velmi mě potěšila i lokace se hřbitovem a zombíky."