L.A. Noire: A Slip of the Tongue

L.A. Noire: "A Slip of the Tongue" Traffic Desk Case

Team Bondi •  Rockstar Leeds (PC) •  Virtuos (PS4, XOne, Switch)
17.05.2011
20.05.2011
08.11.2011
14.11.2017

rozšíření

A Slip of the Tongue je jeden z dodatočných prípadov do pôvodnej hry L.A. Noire, ktorý bol súčasťou rozširovacieho balíčku s názvom L.A. Noire DLC Bundle alebo L.A. Noire Complete Edition.

Toto DLC sa točí okolo prípadu kradnutých automobilov, ktorý vyšetrujú detektívi Phelps a Bekowsky. Tým sa podarí chytiť podozrivého, ktorý však tvrdí, že auto si poctivo kúpil. Dokonca sa preukáže i technickým preukazom a faktúrou z predaja, čo výrazne komplikuje celú situáciu. Zdanlivo rutinný prípad tak naberie úplne iné kontúry a obaja detektívi si uvedomia, že rozhodne nemajú do činenia s bežnými zlodejmi áut. Kam až siaha táto zločinecká sieť?

Celou hru jsem ocenil v komentáři, tak tady aspoň v krátkosti zhodnotím i toto DLC.

Poslední případ na dopravním byl celkem oříšek, falešné technické průkazy daly detektivnímu duu zabrat. Líbil se mi majitel autosalonu, který byl přesně takový, jako lidi v téhle branži jsou, ztřeštěný a otravný. Proto jsem si rád vypůjčil jedno z prodávaných aut a jízdou po městě ho učebnicově zničil, co mohlo odlétnout, to odlétlo. Na konci mi úplně nesedla přestřelka, vzhledem k závažnosti případu mi přišla zbytečně vyhrocená, ale to je jen drobnost. Celkově to byl fajn případ a jak je u této hry zvykem, nejde poznat, že se jedná o DLC.

Pro: hodně aut, majitel autosalonu, zajímavý zločin

Proti: vyhrocenost na konci